Robert Lewandowski trzecim najlepszym strzelcem w historii Bundesligi! Popis Coutinho, 6 goli Bayernu [WIDEO]

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Autor: Mateusz Jagniaciak 14 gru 2019 | 16:07
Bayern Monachium rozgromił Werder Brema 6:1 (2:1) w meczu 15. kolejki Bundesligi.
Bawarczycy przegrali poprzednie dwa mecze ligowe. Najpierw ulegli Bayerowi Leverkusen, a następnie Borussii Mönchengladbach. Zatem do spotkania z Werderem przystąpili z wielką chęcią odniesienia zwycięstwa. W pierwszych minutach starcia mieli kilka okazji - groźnie uderzał m.in. Robert Lewandowski.
Wstrząs na Allianz Arena przyszedł w 24. minucie. Goście przejęli piłkę, która trafiła do Milota Rashicy. Ten świetnym przyjęciem oszukał Jerome'a Boatenga, który zupełnie nie mógł sobie z nim poradzić, a następnie pięknym strzałem pokonał Manuela Neuera.
Gospodarze po straconej bramce rzucili się do ataku. Znów okazję miał Lewandowski, ale doskonale obronił Jiri Pavlenka. Ostatecznie za sprawą gola Philippe Coutinho udało im się wyrównać w 45. minucie.
Bramka napędziła Brazylijczyka i jego kolegów - Coutinho w doliczonym czasie gry lobem podał piłkę do "Lewego", który mocnym uderzeniem zdołał pokonać bramkarza.
Tym samym Polak przełamał serię trzech meczów ligowych, w których nie zdobył gola. To 17. ligowe trafienie "Lewego" w tym sezonie.
W 63. minucie Coutinho zdobył drugą bramkę. Brazylijczyk kapitalnym lobem podwyższył prowadzenie Bayernu.
Kilka minut później Lewandowski strzelił kolejnego gola.
Dzięki temu trafieniu stał się trzecim najlepszym strzelcem w historii Bundesligi.
Przy jego golu asystował Thomas Müller, który chwilę później zdobył gola na 5:1 dla Bayernu. To nie był koniec strzelania - w następnej akcji Coutinho strzelił piękną bramkę po uderzeniu z dystansu.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Od początku 2015 roku bramki w klubie i reprezentacji:
Messi 265 bramek w 290 meczach, średnio co 94 minuty gol, średnio 0,91 bramki na mecz, 119 asyst
Ronaldo 247 bramek w 277 meczach, średnio co 95 minut gol, średnio 0,89 bramki na mecz, 64 asysty
Lewandowski 248 bramek w 287 meczach, średnio co 97 minut gol, średnio 0,86 bramki na mecz, 49 asyst
14 gru 2019 | 23:20
0
tautaj tez jak w przypadku Milika, gole lewandowskiego sa zamrozone, nie idzie ich odtworzyc, a gole niepolakow mozna ogladac.Co sie dzieje ?
14 gru 2019 | 22:54
0
Coutinho jak James miał swoje błyski ale nie schodził poniżej swojego poziomu. We dwoje żeby teraz grali byłoby ciekawe
15 gru 2019 | 03:13
0
Dobrze piszesz jacus, ale znając bayern coutinho jest tam sezonówcem... Znajdzie się następny na wypożyczenie i tak w kółko xddd hahahahaha bieda aż piszczy uahahha
14 gru 2019 | 22:45
0
Zdaję sobie z tego sprawę że zbytnio Roberta chwalimy bo to Polak rodak. Ale ogarnijmy sobie ilu świetnych napastnikow grało w Bundeslidze a Robert juz wskoczyl na podium majac jeszcze min 4-5 sezonow przed sobą a wydaje mi sie ze ok 2 w gazie jak dotyczas.
Trochę szkoda że jest tak niedoceniany jak chodzi o ZP czy inne indywidualne nagrody, bo przeciez w ostatnich 10 latach tylko dwoch pilkarzy strzelalo wiecej od niego. Messi i CR...
Podobna sytuacja jest z Ibrą chociaz w calkowicie odmiennych realiach. Lewy imponuje powtarzalnoscia od wielu lat z kolei Ibra to koles ktory grał juz w tylu klubach a w kazdym ktorym gral byl najlepszym strzelcem. Mimo tego tez zawsze byl daleko od miana najlepszego na świecie. Jednak Ibre kazdy kojarzy i kojarzyc go będą przez wiele lat. Tak samo będzie z Lewym, nawet jesli nie bedzie w top3 ZP
14 gru 2019 | 22:08
0
Brawo Lewy!...oby tak dalej!
14 gru 2019 | 21:48
0
Heynckes to musiał być też niezły wariat :)
14 gru 2019 | 21:47
Lewandowski powinien grac na spicy w ataku blisko obroncow,On umie sie przepychac i w walce kladzie na ziemie niejednego wielkoluda,ma odejscie z pilka,umie sie zastawiac przechwytujac wykop obroncy czy bramkarza,swietnie gra glowa w powietrzu.Czasami wracam wspomnieniami jak gral Borussi jak wykorzystywal celne dosrodkowania.Robert to urodzony pilkarz pola karnego.Niestety cofniety jako rozgrywajacy czy skrzydlowy to nie jego miejsce.O wiele wiecej Bayern skorzysta Roberta z przodu.Trener zaloz okulary daj mu grac do czego jest stworzony tam jest jego miejsce.