Ligue 1: Asysta Kamila Glika! Co za początek sezonu w wykonaniu Polaka! Pewna wygrana Monaco [VIDEO]

CosminIftode/Shutterstock
Dijon FCO uległ u siebie AS Monaco 1:4 (1:3) w drugim niedzielnym spotkaniu drugiej kolejki francuskiej Ligue 1. Asystę przy pierwszym golu zaliczył Kamil Glik.
Mecz zaczął się od szybkiego objęcia prowadzenia przez ekipę z Monaco. W 3. minucie w polu karnym główkował Kamil Glik, piłka trafiła pod nogi Falcao, który bez problemu pokonał bramkarza rywali.
Przewaga mistrza Francji była wyraźna w pierwszych minutach spotkania, co przełożyło się wynik. Drugą bramkę dla Monaco strzelił Jemerson w 25. minucie spotkania, zaś w 37. minucie trafienie na 3:0 zaliczył Falcao. Rywale odpowiedzieli tylko raz - Said skierował piłkę do bramki na dwie minuty przed gwizdkiem na przerwę. Po przerwie hat-tricka skompletował Falcao, który wpisał się na listę strzelców w 51. minucie.
Dla Kamila Glika początek sezonu w Ligue 1 jest rewelacyjny. W pierwszej kolejce Polak strzelił bramkę dającą zwycięstwo AS Monaco w meczu z Tuluzą.
Broniący tytułu zespół z Księstwa po drugiej z rzędu wygranej przesunął się na pozycję wicelidera. Drużyna z Burgundii doznała natomiast drugiej kolejnej porażki i aktualnie zamyka klasyfikację.