Ligue 1: Wielkie emocje w Marsylii, zwycięski gol Depaya

kivnl / Shutterstock.com
Olympique Lyon pokonał na wyjeździe Olympique Marsylia 3:2 (1:1) w niedzielnym hicie 30. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Na Stade Velodrome gospodarze zdobyli pierwszą bramkę w 31. minucie. Wówczas Rolando po zagraniu w pole karne Adila Ramiego wykończył akcję pewnym uderzeniem.
Jeszcze przed przerwą doszło do wyrównania za sprawą samobójczego trafienia Adila Ramiego, który w 42. minucie niefortunnie skierował futbolówkę do własnej bramki.
Ekipie "Les Gones" prowadzenie dał Houssem Aouar. Francuski pomocnik w 52. minucie po zagraniu Bertranda Traore strzałem z dystansu pokonał golkipera rywali.
W 84, minucie do bramki trafił Konstantinos Mitroglou, znów doprowadzając do wyrównania, a sześć minut później na jego gola odpowiedział Memphis Depay.
Podopieczni Rudiego Garcii zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli Ligue 1, a zespół prowadzony przez Bruno Genesio plasują się na czwartej pozycji.