Lille OSC słabsze od AS Monaco, cały mecz Kamila Glika

charnsitr / shutterstock.com
Piłkarze Lille OSC ulegli u siebie AS Monaco 0:1 (0:0) w drugim piątkowym spotkaniu 29. kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Stade Pierre-Mauroy całe zawody w szeregach przyjezdnych zaliczył Kamil Glik. Jedynego gola zdobył w ostatniej minucie Brazylijczyk Carlos, który w polu karnym rywali wykazał się dużym spokojem i po efektownym minięciu obrońcy nie dał szans golkiperowi faworyzowanych i świetnie radzących sobie dotychczas w tym sezonie "Les Dogues".
Trzykrotni mistrzowie Francji doznali w ten sposób szóstej porażki w bieżących rozgrywkach, ale zachowają jeszcze przed reprezentacyjną przerwą pozycję wicelidera tabeli. Zespół z Księstwa natomiast dzięki siódmej wygranej w sezonie przesunął się na szesnaste miejsce w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński15 Mar 2019 · 22:47