Lingard uratował Manchester przed porażką! Piękny gol Defoura z rzutu wolnego [VIDEO]

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Manchester United zremisował u siebie mecz z Burnley 2:2, choć przegrywał już 0:2. Piękną bramkę dla gości strzelił z rzutu wolnego Steven Defour.
Choć przez cały mecz posiadanie piłki wskazywało na dominację gospodarzy (niemal przez cały mecz utrzymał się stan 70%-30% dla "Czerwonych Diabłów"), zespół Burnley, który jest rewelacją tego sezonu Premier League, długo był bardzo bliski zwycięstwa. Strzelanie już w 3. minucie rozpoczął Ashley Barnes. Zawodnik odnalazł się w zamieszaniu pod bramką gospodarzy i zdobył gola.
Gdy wydawało się, że Manchester United niebawem wyrówna stan meczu, w 36. minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Steven Defour. Pomocnik świetnie przymierzył i posłał nad murem piłkę, której nie zdołał sięgnąć David De Gea.
W drugiej połowie kontaktową bramkę uderzeniem piętą strzelił Jesse Lingard. Wpisał się na listę strzelców w 53. minucie.
Gdy wydawało się, że Manchester United przegra ten mecz, w doliczonym czasie gry przed porażką gospodarzy uratował właśnie Lingard, który zdobył wyrównującą bramkę.