Lionel Messi powinien dostać czerwoną kartkę? Brutalne zachowanie gwiazdora FC Barcelony [WIDEO]

screen z twittera
FC Barcelona pokonała Real Sociedad 1:0, choć zwycięska bramka Lionela Messiego z rzutu karnego nie powinna paść, ponieważ chwilę wcześniej na spalonym był Arturo Vidal. Jak się okazuje, podyktowanie jedenastki to być może nie jest jedyny poważny błąd arbitra.
Choć media w Hiszpanii najwięcej uwagi poświęcają okolicznościom, w jakich sędzia wskazał na wapno, to zajęto się też sprawą Lionela Messiego i jego brutalnego zachowania z pierwszej połowy. Argentyńczyk mógł za nie obejrzeć nawet czerwoną kartkę.
Messi w walce o piłkę w narożniku boiska mocno nadepnął na nogę Diego Llorente. Obrońca Realu Sociedad zwijał się z bólu, ale ostatecznie był w stanie kontynuować grę. Pozostał na boisku do 71. minuty.
Część mediów i ekspertów w Hiszpanii wskazuje na to, iż Messi mógł za to zagranie obejrzeć czerwoną kartkę. Inni z kolei twierdzą, że Argentyńczyk wykonał naturalny ruch, gdyż nie miał jak postawić nogi gdzie indziej.