Liga Mistrzów. Lionel Messi uderzył Fabinho? Kibice Liverpoolu chcą kary dla Argentyńczyka

Lionel Messi uderzył Fabinho? Kibice Liverpoolu chcą kary dla Argentyńczyka [WIDEO]
alphaspirit / shutterstock
Jeden z kibiców Liverpoolu zbiera podpisy pod petycją o ukaranie Lionela Messiego za uderzenie pięścią w twarz Fabinho w drugiej połowie meczu półfinałowego Ligi Mistrzów.
Domniemane uderzenie miało miejsce w momencie, gdy sędzie odgwizdał faul na Argentyńczyku. Chwilę później kapitan FC Barcelony zamienił rzut wolny na bramkę.
- Zasadniczo Lionel Messi dostał rzut wolny za uderzenie w głowę Fabinho i zdobył po nim gola, UEFA powinna więc to zbadać - brzmi treść petycji kibica Liverpoolu.
UEFA poinformowała już, że nie będzie przyglądać się tej sprawie. Warto zauważyć, że w doliczonym czasie gry drugiej połowy napastnik Liverpoolu, Sadio Mane, z premedytacją spoliczkował Arturo Vidala i również nie został za to ukarany.
Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Barcelony, a rewanż na Anfield odbędzie się 7 maja o godzinie 21:00.
Łukasz Karyniewski03 May 2019 · 09:19
Źródło: twitter