Dwa słupki, piłka wybita z linii bramkowej i nie ma gola! Nieprawdopodobna akcja Liverpoolu FC [WIDEO]

Dwa słupki, piłka wybita z linii bramkowej i nie ma gola! Nieprawdopodobna akcja Liverpoolu [WIDEO]
screeen
Liverpool wygrał z Leicester City w meczu 9. kolejki Premier League. W 71. minucie gry doszło do kuriozalnej akcji w polu karnym "Lisów".
Podopieczni Juergena Kloppa bez większych problemów pokonali Leicester City. Do przerwy prowadzili już 2:0, a w drugiej połowie mieli kolejne szanse, by podwyższyć prowadzenie.
Bohaterem dość kuriozalnej akcji był Firmino. Brazylijczyk minął rywala i znalazł się w dogodnej sytuacji. Najpierw trafił w słupek, a przy dobitce piłka nie wpadła do siatki. Po zagraniach rodem z bilarda z linii bramkowej futbolówkę zdołał wybić jeden z graczy Leicester.
Jak pokazały powtórki, zawodnikowi "The Reds" do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.
Po chwili do siatki próbował jeszcze trafić Mane, ale Schmeichel pokazał swój kunszt. Firmino próbował jeszcze coś zdziałać, ale obrona "Lisów" wyjaśniła sytuację.
Ostatecznie Liverpool wygrał 3:0. Wynik spotkania w 86. minucie ustalił wspomniany Firmino. Podopieczni Juergena Kloppa po 9 spotkaniach na swoim koncie mają 20 punktów.
Daniel Makarewicz22 Nov 2020 · 22:11