Liverpool pokazał Arsenalowi miejsce w szeregu. Popis napastników "The Reds" [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 20 lis 2021 | 20:20
Liverpool zdemolował Arsenal w 12. kolejce Premier League. "The Reds" wygrali 4:0.
Najpierw do siatki trafili goście z Londynu. Gol Alexandre'a Lacazette'a nie został jednak uznany ze względu na pozycję spaloną Pierre'a-Emericka Aubameyanga, który podawał do Francuza.
W 33. minucie doszło do sprzeczki Mikela Artety z Juergenem Kloppem. Obaj zostali ukarani żółtymi kartkami.
Kilkadziesiąt sekund później Aaron Ramsdale z trudem obronił strzał Mohameda Salaha. Anglik nie poradził już sobie jednak z uderzeniem Sadio Mane, który otworzył wynik meczu. Klopp żywiołowo celebrował zdobycie bramki przez swoją drużynę.
Po przerwie Liverpool podwyższył prowadzenie. Diogo Jota trafił do siatki po asyście... Nuno Tavaresa. Lewy obrońca Arsenalu wyłożył piłkę swojemu rywalowi.
Na kwadrans przed końcem meczu do siatki trafił ostatni z napastników Liverpoolu. Mohamed Salah wykorzystał podanie Sadio Mane i z bliskiej odległości pokonał Ramsdale'a.
W 76. minucie Klopp posłał w bój Takumiego Minamino. Japończyk po 48 sekundach wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik spotkania.
Liverpool wygrał i wskoczył na drugie miejsce w tabeli. Arsenal jest piąty.
4 - 0
20 lis 2021 | 18:30 (zakończony)

Przebieg meczu

53'
Ashley Maitland-Niles
(A. Sambi Lokonga)
66'
M. Odegaard
(A.Oxlade-Chamberlain)
84'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 27

20 lis 20:25
0
No cóż zostaliśmy wyruchani. Każdy chyba wiedział że Live wygra ale mimo wszystko to nie powinno tak wyglądać. Ewidentnie dzisiaj młodzież zawiniła. Salah robił co chciał z Tavaresem. Mozemy się tylko cieszyć że nie było z 7-0. Jedyny dobry punkt Arsenalu w tym meczu to niestety tylko bramkarz.
21 lis 10:23
0
Owszem robił co chciał. Salah w obecnej formie jest w top 3 na świecie a my wystawiamy na niego nieopierzonego Tavaresa. Nie bronie Portugalczyka ale był on wczoraj zostawiony z Salahem sam sobie, żadnego wsparcia żadnej asekuracji. Egipcjanin powinien być podwajany albo nawet potrajany na każdym kroku. Zobacz jak gracze The Reds doskakiwali do Arsenalu po stracie piłki. Piłkarsko wiadomo że Liverpool jest kilka klas wyżej i w meczu przeciwko takiemu rywalowi powinno się gryźć trawę. Arsenalowi ikry starczyło na pierwszą połowę i to boli najbardziej.
0
Świetny mecz, ale to co juniorsko tracili pilki zawodnicy Arsenalu to aż się nie godzi. Liverpool gral dzisiaj z obesranymi juniorami :D
20 lis 20:22
0
Widze, że Arsenal na Anfield tradycyjnie.... :D Szli dobrze w lidze ale Anfield to ich klątwa i to nie od dziś. Drużyna ma potencjał ale z Artetą daleko nie zajadą jak MU z kołem ole.
20 lis 20:31
0
Dobrze że LFC sprowadziło ich do parteru, bo już był hurra-optymizm
20 lis 20:27
0
Czyli walka o mistrza rostrzygnie sie miedzy Liverpoolem , City i Chelsea. Arsenal jedyne co moze ugrac to miejsce w LE a United jak dalej bedzie tam trenowal ten norweski nieudacznik moze skonczyc w srodku tabeli. No i West Ham ktory w tym sezonie tez kapitalnie sie spisuje i o miejsce w LM moze powalczyc.
20 lis 20:29
0
Chyba między twoją starą w burdelu
0
Chyba twoja na autostradzie paryski smieciu.
Oby cię kakao zabolao zjebku MassPSG
0
Bez niespodzianki. Tak jak pisałem kilka komentarzy wcześniej arsenal z watfordami i norwichami może sobie wygrywać, sle jak przychodzi zagrać z kimś z topu to srają w gacie co nie zmienia faktu, że o top6 mogą powalczyć, ale nic poza tym.
20 lis 20:37
0
Arsenal miał szansę wskoczyć na swoje ukochane 4 miejsce, ale nie udało się.
20 lis 20:23
0
Chujdupachuj byłem nawet zadowolony pierwszą połową, choć nic wielkiego nie działaliśmy to obrona była solidna. W drugiej solidny wpierdol. Lokonga I Tavares wyglądali chujowo, Auba nic wielkiego nie pokazał. Jedynym plusem była obrona, do 2 gola.
Hipokryzją będzie pierdolić żeby Arteta wypierdalał kiedy niedawno był głoszonym zbawicielem.
gość pracuje tutaj prawie dwa lata i 0:4 ??? tam mogło być 0:8

wygrana ze spurs , AV i Lisami ? ZObacz gdzie są te drużyny. Dwie zwolniły trenerów i Lisy gryzą się na dole tabeli
Klopp to jest prawdziwy czarodziej. W jednym sezonie zajdzie daleko, ale niewystarczająco i wraca jak wygłodniały po więcej w kolejnym sezonie! Fenomen! Chciałbym zobaczyć w finale ligi mistrzów Liverpool vs Bayern Monachium 😋
20 lis 20:57
0
Pięknie Liverpool rozjechał Arsenal.Wszyscy napastnicy Liverpoolu strzelili gola.
21 lis 00:06
0
No niestety ale dwie najwieksze ciamajdy w TOP5 Europy to.... Arsenal i ManU.
20 lis 20:43
0
Liverpool w bardzo pieknym stylu ogral Arsenal. Fajnie ogladalo sie ten mecz.
21 lis 00:12
0
Sołtys ci na chwilę włączył ? Czy za darmo na Internecie wyszukałeś ?
E tam, Garfield z kanonierów jest zadowolony więc jest ok.
20 lis 22:35
0
Liverpool zagrał świetny mecz. Arsenal nie miał żadnych szans, dzisiaj wyraźnie odstawali poziomem. Jedynym dobrym punktem w Arsenalu był Ramsdale, gdyby nie on to Arsenal dostałby drugie tyle.