Liverpool pokazał Arsenalowi miejsce w szeregu. Popis napastników "The Reds" [WIDEO]

Liverpool zdemolował Arsenal w 12. kolejce Premier League. "The Reds" wygrali 4:0.
Najpierw do siatki trafili goście z Londynu. Gol Alexandre'a Lacazette'a nie został jednak uznany ze względu na pozycję spaloną Pierre'a-Emericka Aubameyanga, który podawał do Francuza.
W 33. minucie doszło do sprzeczki Mikela Artety z Juergenem Kloppem. Obaj zostali ukarani żółtymi kartkami.
Kilkadziesiąt sekund później Aaron Ramsdale z trudem obronił strzał Mohameda Salaha. Anglik nie poradził już sobie jednak z uderzeniem Sadio Mane, który otworzył wynik meczu. Klopp żywiołowo celebrował zdobycie bramki przez swoją drużynę.
Po przerwie Liverpool podwyższył prowadzenie. Diogo Jota trafił do siatki po asyście... Nuno Tavaresa. Lewy obrońca Arsenalu wyłożył piłkę swojemu rywalowi.
Na kwadrans przed końcem meczu do siatki trafił ostatni z napastników Liverpoolu. Mohamed Salah wykorzystał podanie Sadio Mane i z bliskiej odległości pokonał Ramsdale'a.
W 76. minucie Klopp posłał w bój Takumiego Minamino. Japończyk po 48 sekundach wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik spotkania.
Liverpool wygrał i wskoczył na drugie miejsce w tabeli. Arsenal jest piąty.
Adam Kłos20 Nov 2021 · 20:20