Liverpool przegrał w sparingu z Sevillą. Trzy bramki i skandaliczny faul [WIDEO]

YT
Liverpool FC przegrał 1:2 z Sevillą FC w meczu sparingowym rozegranym w Bostonie.
Wynik spotkania otworzył w 37. minucie Nolito. Hiszpan huknął w okienko bramki "The Reds".
Ekipa Jurgena Kloppa odpowiedziała 7 minut później. Wówczas piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego trafiła pod nogi Divocka Origiego, a ten dopełnił formalności.
W 76. minucie doszło do bulwersującej sytuacji. Joris Gnagnon wyciął od tyłu 18-letniego Yassera Larouciego. Algierczyk został zniesiony na noszach z boiska. Gnagnon za to bezmyślne zagranie obejrzał czerwoną kartkę.
Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył dla osłabionej Sevilli Alejandro Pozo.
Daniel Makarewicz22 Jul 2019 · 07:49