ŁKS Łódź wreszcie wygrał. Rozbił Koronę Kielce, hat-trick Rafała Kujawy [WIDEO]

Lens Strong / shutterstock.com
Łódzki Klub Sportowy wygrał u siebie z Koroną Kielce 4:1 w pierwszym niedzielnym meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy. Trzy gole strzelił dla beniaminka Rafał Kujawa.
Podopieczni Kazimierza Moskala mają na swoim koncie siedem punktów i zamykają ligową tabelę. Natomiast zespół prowadzony przez Mirosława Smyłę plasuje się na 15. pozycji i ma "oczko" więcej.
*****

Tak padły bramki:
1:0 - Kujawa 27'

Ładna zespołowa akcja beniaminka, która sfinalizował Kujawa, trafiając do siatki z pięciu metrów.
2:0 - Pyrdoł 29'

Gospodarze poszli za ciosem. Dogranie z lewej strony Trąbki i Kujawa z najbliższej odległości podwyższył wynik.
2:1 - Kovacević 43'

Pyrdoł zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia po analizie systemu VAR podatkował "11". Na gola zamienił ją pewnie Kovacević.
3:1 - Grzesik 59'

Grzesik zdobył ładnego gola uderzeniem głową po dośrodkowaniu Ramireza z rzutu wolnego.
4:1 - Kujawa 66'

Strzał lewą nogą Kujawy zza pola karnego tuż przy bliższym słupku, który zaskoczył bramkarza Korony.
Zawodnik meczu: Rafał Kujawa.

Bardzo udany występ napastnika, który był niezwykle aktywny. Swoją wysoką dyspozycję przypieczętował dwiema bramkami zdobytymi w przeciągu dwóch minut. W drugiej połowie trafił po raz trzeci i skompletował hat-tricka.