ŁKS zremisował w sparingu z Worskłą Połtawą

Lens Strong / shutterstock.com
Łódzki Klub Sportowy zremisował z ukraińską Worskła Połtawą 3:3 w sobotnim meczu towarzyskim rozegranym w ramach zgrupowania w Turcji.
Pierwsza połowa należała do drużyny z Łodzi. W 25 minucie wynik otworzył Adam Ratajczyk. Kilka chwil później na 2:0 podwyższył Maciej Dąbrowski. W doliczonym czasie gry pierwszej odsłony trzecią bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Kazimierza Moskala zdobył Ruis Lopez Pirulo.
W kolejnych trzech kwadransach bramki zdobyli jedynie zawodnicy przedostatniej drużyny ukraińskiej Premier-lihi. Najpierw na listę strzelców wpisał się Luizao. Potem kontaktowego gola strzelił Artur, a w 83. minucie do remisu Ołeksandr Tkaczenko.
*****

ŁKS - Worskła Połtawa 3:3 (3:0)

Bramki: Ratajczyk 25, Dąbrowski 31 Pirulo 45+1 - Luizao 62, Artur 70, Tkaczenko 83.
ŁKS: Budzyński (46. Arndt) - Bogusz (60. Sójka), Rozwandowicz (60. Gracia), Dąbrowski (60. Sobociński), Vidmajer (46. Grzesik) - Wolski (46. Piątek), Srnić (60. Sajdak), Guima (60. Ramirez) - Pirulo (60. Sekulski), Ratajczyk (78. Piela) - Corral (46. Wróbel).