LM. Pudło roku Sterlinga! Mógł odmienić losy meczu, a nie trafił do pustej bramki! [WIDEO]

screen z tv
Raheem Sterling mógł utrzymać marzenia Manchesteru City o awansie do półfinału Ligi Mistrzów. Anglik zmarnował jednak stuprocentową sytuację, a jego drużyna chwilę później straciła bramkę na 1-3.
Manchester City niespodziewanie przegrał 1-3 z Olympique Lyon w spotkaniu 1/4 finału Ligi Mistrzów. Końcówka meczu mogła jednak ułożyć się zupełnie inaczej, gdyby idealną okazję do zdobycia bramki wykorzystał Raheem Sterling.
Po ładnym rozegraniu akcji, napastnik znalazł się w sytuacji sam na sam z pustą bramką rywali, ale uderzył zdecydowanie za mocno i zbyt mało precyzyjnie. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki Anthony'ego Lopesa.
Sytuacja miała miejsce w 86 minucie meczu przy stanie 1:2. Zaledwie 59 sekund później zwycięstwo Lyonu przypieczętował Dembele.
Tym samym Manchester City odpadł z Ligi Mistrzów, mimo że mógł doprowadzić do dogrywki. Reakcja Josepa Guardioli na strzał reprezentanta Anglii mówi wszystko.
Tomasz Ustroń15 Aug 2020 · 23:17