Lokomotiw Moskwa przegrał z Dynamem Moskwa. Grali Krychowiak i Rybus

cristiano barni / Shutterstock.com
Lokomotiw Moskwa przegrał u siebie z Dynamem Moskwa 1:2 (1:1) w meczu 18. kolejki Priemjer Ligi. W zespole gospodarzy zagrali Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak.
Dynamo prowadziło od 23. minuty, kiedy Maximilian Philipp uderzył skutecznie w długi róg. Gospodarze wyrównali kwadrans później. Aleksiej Miranczuk wykorzystał rzut karny.
Na początku drugiej połowy zwycięstwo gościom zapewnił Philipp strzałem z rzutu karnego. To drugi mecz z rzędu, w którym Niemiec zdobył dwie bramki.
Po 90 minut w barwach drużyny prowadzonej przez Jurija Siomina rozegrali Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak. Pomocnik został ukarany żółtą kartką.
Lokomotiw jest wiceliderem tabeli rosyjskiej ekstraklasy z dorobkiem 34 punktów. Dynamo z kolei awansowało na szóstą pozycję, ma na koncie 24 punkty.