Łudogorec przegrał z Łokomotiwem. Dziewięć minut Świerczoka, Góralski na ławce

Shutterstock
Łudogorec Razgrad przegrał u siebie z Łokomotiwem Płowdiw 0:1 (0:0) w sobotnim meczu trzeciej kolejki rozgrywek bułgarskiej Parva Ligi.
Na obiekcie obrońców tytułu spotkanie z ławki rezerwowych rozpoczęli Jacek Góralski i Jakub Świerczok. Napastnik reprezentacji Polski dziewięć minut przed końcem zastąpił Brazylijczyka Cicinho.
Gospodarze mogli objąć prowadzenie trzy minuty po przerwie, ale rzut karny zmarnował Rumun Claudiu Keseru. To zemściło się trzy minuty przed końcem, kiedy to sensacyjny sukces przyjezdnym zapewnił Chorwat Filip Mihaljevic.
Łudogorec doznał w ten sposób pierwszej porażki w sezonie i spadł na siódme miejsce w tabeli. Łokomotiw, który wcześniej dwukrotnie przegrał, po pierwszym zwycięstwie przesunął się na jedenastą lokatę w klasyfikacji.