Luis Suarez skomentował zamieszanie w FC Barcelonie. "To bolesne. Żaden zawodnik nie odmówił obniżki"

Luis Suarez skomentował zamieszanie w Barcelonie. "To bolesne. Żaden zawodnik nie odmówił obniżki"
Christian Bertrand / Shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 3 kwi 2020 | 09:56
W hiszpańskich mediach spore poruszenie wywołała kwestia obniżki płac w FC Barcelonie. Pisano między innymi o tym, że piłkarze nie chcą zgodzić się na mniejsze wynagrodzenie. Ostatecznie zawodnicy zrzekli się 70 procent pensji. Nie obyło się jednak bez zgrzytów, a gracze mają duży żal do szefów klubu. Sytuację skomentował Luis Suarez.
Niedawno zawodnicy FC Barcelony zrzekli się 70 procent wynagrodzenia ze względu na kryzys wywołany pandemią koronawirusa. Wcześniej w mediach sporo pisało się jednak o tym, że piłkarze jako jedyni nie chcą zgodzić się na obniżkę zarobków. Sami gracze dementowali te doniesienia. Teraz głos zabrał Luis Suarez.
- Wiele zostało już powiedziane na temat obniżek wynagrodzenia. To dla nas bolesne. Ludzie mówili, że piłkarze nie chcą tego zaakceptować. Później sugerowano, iż zawodnicy z innych dyscyplin osiągnęli porozumienie, podczas gdy w rzeczywistości czekaliśmy na znalezienie najlepszego rozwiązania dla klubu - tłumaczy Urugwajczyk.
Napastnik zdementował też doniesienia, jakoby wśród samych piłkarzy zdania w tym temacie były podzielone. Według Suareza każdy z graczy zgodził się na obniżkę i nie było między nimi żadnych nieporozumień.
- Boli mnie, gdy ludzie mówią takie rzeczy, ponieważ zawsze byliśmy pierwszymi ludźmi, którzy chcieli dojść do porozumienia. Wiemy, jaka jest sytuacja w drużynie. Żaden zawodnik nie odmówił obniżki płac. Kapitanowie poszczególnych zespołów rozmawiali z prezesem klubu i żaden nie odmówił - zakończył.
Źródło: Yahoo.com

Dyskusja 6

3 kwi 2020 | 10:52
0
Co tam w Legii?
Chuj z Barcelona.
3 kwi 2020 | 10:46
0
Dziady z wielką łaska przystali na obniżkę zarobków,ci z innych sekcji którzy zarabiali dużo dużo mniej już wcześniej to zadeklarowali,ale ci zawsze byli chciwi.
3 kwi 2020 | 10:55
0
Messi na podatkach ich jebal. Mnie nie dziwi tutaj nic.
Dla kasy przyszli i dla kasy pójdą jak tylko klub zacznie padać.
3 kwi 2020 | 10:28
0
nagonka na Barcelona trwa i trwać bedzie, ciekawe jest to w jakim celu to wszystko
3 kwi 2020 | 10:16
0
Hahahaha. Gdzie ci wszyscy co mówili że jebany Messi nie chce obniżyć zarobków??!! Hahahaha. Hahahaha. Hahahaha
3 kwi 2020 | 10:01
0
Bartek naslał troli ;)