Łukasz Fabiański dwukrotnie pokonany. Piłkarze Wolverhampton zgarnęli komplet punktów z West Hamem

MediaPictures.pl / shutterstock.com
West Ham United uległ u siebie Wolverhampton Wanderers 0:2 (0:0) w trzecim sobotnim meczu 30. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Stadionie Olimpijskim w Londynie całe zawody między słupkami "Młotów" zaliczył Łukasz Fabiański. Polaka po raz pierwszy zaskoczył siedemnaście minut przed końcem strzałem głową Raul Jimenez. Meksykanin wykorzystał świetną akcję i dośrodkowanie Adamy Traore. Pięć minut przed końcem sukces gości przypieczętował kapitalnym uderzeniem z woleja Portugalczyk Pedro Neto.
"Wilki" po jedenastym zwycięstwie w sezonie awansowały na szóste miejsce w tabeli, zmniejszając do zaledwie dwóch punktów stratę do czwartej w klasyfikacji Chelsea.
"Młoty" doznały natomiast siedemnastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostały na siedemnastej pozycji. Stołeczna drużyna tylko lepszą różnicą bramek wyprzedza otwierający strefę spadkową AFC Bournemouth.
Maciej Pietrasik20 Jun 2020 · 20:32