Łukasz Fabiański nie zatrzymał Liverpoolu! Gol Darwina Nuneza na wagę zwycięstwa [WIDEO]

Liverpool odniósł minimalne zwycięstwo nad West Hamem w 12. kolejce Premier League. Podopieczni Juergena Kloppa wygrali 1:0.
Liverpool od pierwszego gwizdka rzucił się na rywala. Po kwadransie Łukasz Fabiański uratował swój zespół przed utratą bramki, broniąc strzał Darwina Nuneza.
Urugwajski snajper zrehabilitował się w 22. minucie. Tym razem 23-latek trafił do siatki, wykorzystując centrę Kostasa Tsimikasa.
W 23. minucie Darwin stanął oko w oko z Fabiańskim. Tym razem polski bramkarz wygrał pojedynek z napastnikiem Liverpoolu.
Obrońcy West Hamu nadal mieli jednak problem z kryciem Nuneza. Jeszcze w pierwszej połowie Urugwajczyk huknął w słupek.
W 45. minucie Alisson Becker został bohaterem Liverpoolu. Brazylijczyk obronił rzut karny wykonywany przez Jarroda Bowena.
Na początku drugiej połowy gospodarze z Anfield szukali okazji na podwyższenie prowadzenia. Strzały Jordana Hendersona i Darwina Nuneza nie leciały jednak nawet w światło bramki Fabiańskiego. Polak zachował się dobrze przy celnym, choć niezbyt dobrym uderzeniu Roberto Firmino. W końcówce "Fabian" obronił również strzał Mohameda Salaha.
Liverpool wygrał, dzięki czemu zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli. West Ham jest trzynasty.
Adam Kłos19 Oct 2022 · 22:23