Łukasz Fabiański znów kontuzjowany! Polak opuścił boisko po kwadransie meczu [ZDJĘCIA]

Twitter
Łukasz Fabiański nie dokończył wyjazdowego spotkania West Hamu z Sheffield United. Polak musiał opuścić boisko już w 15. minucie spotkania. Bramkarzowi odnowiła się kontuzja biodra.
Ten sezon nie jest zbyt szczęśliwy dla Łukasza Fabiańskiego. Polak doznał kontuzji biodra we wrześniowym meczu Premier League przeciwko Bournemouth. Z tego powodu pauzował przez trzy miesiące. Do tamtego momentu był oczywiście podstawowym bramkarzem West Hamu.
Do treningów Fabiański powrócił w grudniu. Manuel Pellegrini zdecydował się wystawić go niedługo później w meczu z Leicester City. "Młoty" przegrały jednak 1:2, a Pellegrini stracił posadę. Drużynę przejął David Moyes, pod wodzą którego West Ham wygrał 4:0 z Bournemouth.
W debiutanckim mecz Moyesa wystąpił oczywiście polski bramkarz, który pojawił się w pierwszym składzie West Hamu także w piątkowym meczu z Sheffield United. Nie zdołał jednak dokończyć tego spotkania.
Już po niespełna kwadransie Fabiański złapał się bowiem za biodro. Polak był wyraźnie załamany odnowieniem kontuzji, ale musiał opuścić boisko. W jego miejsce wszedł David Martin. Na razie nie wiadomo, jak długa będzie przerwa bramkarza. Wydaje się jednak, że tym razem West Ham poczeka, aż golkiper w pełni wyleczy uraz.
Maciej Pietrasik10 Jan 2020 · 21:56
Źródło: własne/Twitter