Łukasz Skorupski sprokurował rzut karny. Fiorentina wygrała z Bologną [WIDEO]

IPA/SIPA/Pressfocus
Łukasz Skorupski nie zaliczy do udanych meczu Bolonii z Fiorentiną. Polak sprokurował rzut karny, a jego drużyna przegrała 2:3.
Fiorentina przeważała, ale na gola czekała do 33. minuty. W pole karne dośrodkował Gonzalez, a głową piłkę do siati skierował Maleh.
Gospodarze wyrównali krótko przed przerwą. Po zagraniu Svanberga do bramki trafił Barrow.
Fiorentina ponownie objęła prowadzenie w 51. minucie. Precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Biraghi.
Trzeciego gola dla gości w 67. minucie strzelił Vlahović, który wykorzystał rzut karny. Sprokurował go Skorupski, który sfaulował Gonzaleza.
Bologna walczyła do końca, ale była w stanie strzelić jeszcze tylko jednego gola. W 83. minucie z dystansu strzeił Hickey, piłka odbiła się od jednego z obrońców i wpadła do bramki.
Fiorentina dzięki zwycięstwu przesunęła się na piąte miejsce w tabeli. Bologna jest ósma.
Marcin Karbowski05 Dec 2021 · 14:51
Źródło: tvpsport.pl, twitter