Reprezentant Polski w Realu Madryt? Ekspert widzi go w barwach "Królewskich". "On by tam naprawdę dał radę"

Reprezentant Polski w Realu Madryt? Ekspert widzi go w barwach "Królewskich". "On by tam naprawdę dał radę"
Marcin Karczewski / PressFocus
Autor: Kamil Kobielski 17 maj 2022 | 16:02
Gdzie w przyszłości zagra Matty Cash? W programie "International Level", który jest dostępny na naszym kanale Youtube, Łukasz Wiśniowski ("Canal+" i "Foot Truck") wskazał klub, który powinien sprowadzić do siebie zawodnika Aston Villi.
Matty Cash rozegrał w tym sezonie 36 meczów w Premier League, w których strzelił trzy gole i zaliczył trzy asysty. Aston Villa przed ostatnią serią gier plasuje się na 14. pozycji ligi angielskiej.
Dalsza część tekstu pod wideo
Pomimo słabszej dyspozycji całego zespołu na przestrzeni ostatnich miesięcy, reprezentant Polski może być zadowolony ze swoich indywidualnych osiągnięć. W programie "International Level" dyskutowano o umiejętnościach Casha, a Łukasz Wiśniowski podzielił się swoją opinią na temat klubu, w którym mógłby w przyszłości występować.
- Być może będzie to kontrowersyjna opinia, ale Matty Cash byłby znakomitym transferem dla Realu Madryt. Jest tam Dani Carvajal, ale on jest regularnie rozsypany i ma problemy z kontuzjami. Lucas Vazquez to nie jest prawy obrońca - to jest człowiek, który może zagrać na różnych pozycjach, okej, ale oni dzisiaj nie mają tego drugiego pewniaka, który ci zagra 40 meczów w sezonie tak jak Matty Cash. Myślę, że bez najmniejszych problemów - powiedział.
- On by naprawdę tam dał radę. Brzmi to może jak science-fiction, ale nie masz dużo prawych obrońców na rynku. Nawet uważam, że w porównaniu do drugiego skrajnego obrońcy Realu Madryt, czyli do Ferlanda Mendy'ego, to dla mnie wyżej jest Matty Cash. To jest piłkarz europejskiej klasy - ocenił.
Cytowany fragment od [1:20:05]
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: własne