Luquinhas błysnął w MLS! Piękny gol byłego piłkarza Legii Warszawa [WIDEO]

Luquinhas błysnął w MLS. Były piłkarz Legii Warszawa strzelił dwa gole w meczu New York Red Bulls z DC United. Jego drużyna wygrała 4:1.
Brazylijczyk otworzył wynik gry na początku drugiej połowy. Do zdobycia dwóch goli potrzebował zaledwie czterech minut.
Luquinhas pierwszy raz trafił do bramki w 54. minucie. Brazylijczyk celnym uderzeniem zakończył długie oblężenie bramki DC United.
Drugi gol był bardziej efektowny. Luquinhas bez przyjęcia uderzył tak, że piłka trafiło w okienko. Bramkarz rywali tylko bezradnie patrzył jak pada gol.
Gole dla New York Red Bulls strzelili jeszcze Morgan i Alfaro (samobój). Honorowe trafienie dla gości zaliczył Kamara.
W barwach zespołu z Nowego Jorku na boisku pojawił się Patryk Klimala. Polak grał do 66. minuty.
Marcin Karbowski29 May 2022 · 13:20
Źródło: sport.pl