Malcom uratował FC Barcelonę w meczu z Realem Madryt! El Clasico na remis [WIDEO]

cristiano barni/Shutterstock
FC Barcelona zremisowała z Realem Madryt 1:1 w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Króla.
Gospodarze rozpoczęli pojedynek bez Lionela Messiego i przegrywali już od szóstej minuty. Błąd Alby wykorzystał Karim Benzema, który przejął piłkę w polu karnym, wyłożył ją Lucasowi Vazquezowi, a ten nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w bramce z bliskiej odległości.
"Blaugrana" miała szanse na odrobienie strat jeszcze w pierwszej połowie, ale Ivan Rakitić trafił w poprzeczkę, a strzał Luisa Suareza świetnie wybronił Keylor Navas.
Zawodnicy Valverde do wyrównania doprowadzili w 58 minucie po sporym zamieszaniu. Najpierw Keylor Navas wybił piłkę w sytuacji sam na sam, ta trafiła pod nogi Luisa Suareza, który uderzył momentalnie, ale tylko trafił w słupek. Futbolówka wylądowała w końcu pod nogami Malcoma, który posłał ją do siatki.
W 64 minucie na boisku pojawił się Lionel Messi, ale wynik nie uległ już zmianie. FC Barcelona zremisowała z Realem Madryt na Camp Nou 1:1 w pierwszym meczu półfinału Pucharu Króla.
Jakub Kreśliński06 Feb 2019 · 22:51