Malinowski i Kościelny przedłużyli umowy z Rakowem Częstochowa

Malinowski i Kościelny przedłużyli umowy z Rakowem Częstochowa
Dziurek / shutterstock.com
Autor: Mateusz Jagniaciak 2 lut 2020 | 10:53
Raków Częstochowa przedłużył umowy z Piotrem Malinowskim i Kamilem Kościelnym - poinformował beniaminek PKO Ekstraklasy na swojej oficjalnej stronie.
Nowe kontrakty obu zawodników będą obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.
Malinowski to wychowanek "Czerwono-Niebieskich". W obecnym sezonie wystąpił w jedenastu spotkaniach PKO Ekstraklasy, w których zdobył jedną bramkę i zanotował jedną asystę.
- Przychodząc do Rakowa, występującego w II lidze, awans do Ekstraklasy był moim marzeniem. Jestem szczęśliwy, że udało nam się to osiągnąć z drużyną. Dziękuję za zaufanie, a kibicom za nieustanne wsparcie. Chcę dać im jeszcze wiele radości - powiedział Malinowski po złożeniu stosownych podpisów.
Kościelny dołączył do Rakowa w lutym 2018 roku. W rozgrywkach 2019/2020 zagrał w siedmiu meczach i raz wpisał się na listę strzelców.
- Nie poddałem się po ciężkiej kontuzji. Ciężko pracowałem, aby być gotowym do gry w zespole, z którym awansowaliśmy do Ekstraklasy. Myślę, że udało mi się spełnić ten cel. Cieszę się z podpisania nowego kontraktu i czekam na nowe wyzwania - podsumował Kościelny.
(za rakow.com)
Źródło: asinfo.