Mamy medal na mistrzostwach Europy! Polscy siatkarze rozbili Serbię [WIDEO]

Tomasz Kudala/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 19 wrz 2021 | 19:06
Polska zdobyła brązowy medal na mistrzostwach Europy w siatkówce. W meczu o trzecie miejsce nasi zawodnicy pokonali Serbię 3:0.
Biało-czerwoni chcieli dziś zmazać plamę z wczorajszego meczu. W półfinale mistrzostw Europy podopieczni Vitala Heynena niestety ulegli Słowenii 1:3.
Początek spotkania był niezwykle wyrównany. Obie drużyny szły punkt za punkt. Przy wyniku 11:11 na świetną kiwkę pod siatką zdecydował się Fabian Drzyzga. Chwilę później Wilfredo Leon przestrzelił na zagrywce i znów był remis.
Po kolejnych wymianach Polakom udało się wyjść na dwupunktowe prowadzenie. Kapitalnie w bloku pracował Jakub Kochanowski. Pod koniec seta dołożył on jeszcze asa serwisowego. Pierwszą część spotkania wygraliśmy do 22.
Drugi set rozpoczął się koncertem polskich siatkarzy. Uros Kovacević nie potrafił przebić się przez nasz blok. Kolejne punkty kolekcjonował za to Wilfredo Leon. Do tego asa serwisowego dołożył Fabian Drzyzga i Polska wyszła na prowadzenie 13:6. W kolejnych wymianach przewaga tylko rosła. Przy stanie 18:9 selekcjoner Serbów poprosił o przerwę, ale w drugim secie jego podopiecznym udało się ugrać jedynie 16 punktów.
W trzecim secie znów Polacy szybko wyszli na prowadzenie, ale przy stanie 13:9 przydarzyło się kilka błędów. W decydującym momencie z kapitalnej strony zaprezentował się Mateusz Bieniek, który zanotował dwa asy serwisowe z rzędu. Przy wyniku 23:22 perfekcyjną zagrywką popisał się jeszcze Wilfredo Leon. Trzeciego seta Polska wygrała do 22.
Polska - Serbia 3:0 (25:22, 25:16, 25:22)

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 26

19 wrz 2021 | 19:08
0
Jeżeli tak Polacy mają się "kompromitować" jak piszą niektórzy to chcialbym zeby w kazdym sporcie tak sie konpromitowali
0
Przestan wyzywac... Wczoraj duzo osob pisalo negatywne komentarze, takze to sa Ci niektórzy do, ktorych autor sie zwraca, malo kto docenil ze gralismy wczoraj z sercem i do konca, mecz byl petarda 37 do 35 w ostatnim samo swiadczy o sobie
19 wrz 2021 | 19:13
0
W zadnym innym sporcie nie mamy takiego bogactwa jesli chodzi o zawodnikow jak w siatkowce. Wiec tak jest to kompromitacja.
19 wrz 2021 | 19:28
0
jakie mamy bogactwo? czy mamy dwie równe 6?
każda zmiana powoduje obniżenie jakości, kubiak słabo gra a i tak lepiej niż zmiennicy, wchodzi semeniuk za niego i gra się nie poprawia, śliwka nie umie nawet atakować kaczmarek a kurek to 2 różne światy, możmy mieć 100 dobrych siatkarzy ale gra tylko 6 i słowenii tyle wystarcza,
kompromitacja to jest porażka z jakimś ogórem a nie medal me
19 wrz 2021 | 19:07
0
Pojechaliśmy Serbów bez mydła. Ze względu na okoliczności powiedziałbym, że prosto w brąz.
19 wrz 2021 | 19:09
0
Dobre i tyle. Żebyśmy kiedyś w nogę trzecie miejsce zajęli...
0
Jestesmy mistrzami swiata w meczach o 3 miejsce!
0
Mam wrażenie, że to była dzisiaj tylko formalność. Szkoda wczorajszego meczu, ale każdy medal się liczy.
0
Fajnie chociaż miejsce na podium
19 wrz 2021 | 19:22
0
To jest medal pocieszenia. Dobrze wiemy, że celem było złoto.
19 wrz 2021 | 19:55
0
Brawo!... Aczkolwiek niedosyt jest ,liczyłem na złoty medal!
19 wrz 2021 | 19:23
0
co impreza to medal.... brawo
19 wrz 2021 | 22:04
0
Na najwazniejszej imprezie wiecznie 1/4 finalu.
19 wrz 2021 | 19:15
0
Brawo💪💪💪, wczoraj fala hejtu tutaj na reprezentacje sie wylala i teraz Ci sami beda hejtowac 3 miejsce, podium i medal?
Wczoraj przegralismy po mega zacietym meczu z mega dobrze nastawiony rywalem, walczylismy do konca, dzis mamy podium i pokazalismy dobra siatkowke i mocna psychike Bo po trudnym meczu i porazce potrafilismy sie od budowac a ostatni punkt wbij mega hejtowany wczoraj kapitan, brawooo
19 wrz 2021 | 19:32
0
I chuj z tego.
19 wrz 2021 | 22:16
0
Medal pocieszenia na imprezie pocieszenia. Zawsze to jakiś krążek, ale w siatce stać naszych na dużo więcej.
0
Teraz Siatkarze wcześniej Ampfutbolisci nawet Robert Kubica triumfował. Aż chce mi się do pracy jutro. Brawo
0
Polska Górą !!!!!!
0
Brawo chłopaki zapracowaliście na medal
20 wrz 2021 | 19:27
0
trzeba się cieszyć z tego co jest i nie płakać że przegraliśmy w półfinale bo Serbowie to też nie siatkarski zaścianek a wygraliśmy gładko
19 wrz 2021 | 19:31