Manchester City bezlitośnie rozgniótł Chelsea. 6:0! [WIDEO]

6:0! Manchester City bezlitośnie rozgniótł Chelsea [WIDEO]
kivnl / Shutterstock.com
Manchester City wygrał z Chelsea FC 6:0 w meczu 26. kolejki Premier League. Trzy gole strzelił Sergio Aguero, dwa Raheem Sterling, a jednego Ilkay Guendogan.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Po pierwszych 25 minutach losy spotkania na Etihad Stadium były rozstrzygnięte. Gospodarze zdominowali rywala i w niecałe dwa kwadranse wybili im cztery bramki. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Sterling, któremu piłkę jak na tacy wyłożył Bernardo Silva. Była to czwarta minuta gry.
Dziewięć minut później przepięknym uderzeniem w samo okienko bramki strzeżonej przez Kepę popisał się Sergio Aguero. Sześć minut później Argentyńczyk wykorzystał fatalny błąd obrony i było już 3:0.
W 24. minucie sprzed pola karnego przymierzył Ilkay Gundogan, a golkiper "The Blues" po raz czwarty musiał wyciągać piłkę z siatki.
W drugiej połowie "The Citizens" wciąż naciskali rywali. Kolejne szanse miał Aguero, który najpierw trafił w słupek, a kilka minut później skompletował hat-tricka trafieniem z rzutu karnego.
Wynik spotkania ustalił Raheem Sterling w 80. minucie gry. Zawodnik City wykończył składną akcję i zdobył swojego drugiego gola w spotkaniu.
W tabeli Premier League Manchester City jest liderem, ma 65 punktów, tyle samo co drugi Liverpool FC. "The Reds" rozegrali o jeden mecz mniej. Chelsea FC natomiast zajmuje szóste miejsce, ma na koncie 50 punktów.

Daniel Makarewicz10 Feb 2019 · 18:51