Manchester City liderem Premier League! Popis Bernardo Silvy, pewne zwycięstwo mistrzów Anglii [WIDEO]

Manchester City jest nowym liderem Premier League. Wszystko dzięki wygranej 3:1 w starciu z Watfordem.
Podopieczni Pepa Guardioli błyskawicznie objęli prowadzenie. Już w 4. minucie do siatki trafił Raheem Sterling, któremu asystował Phil Foden.
W kolejnych minutach dobre okazje na zdobycie bramki zmarnował Jack Grealish. W końcu prowadzenie "The Citizens" podwyższył Bernardo Silva.
W pierwszej połowie Manchester kompletnie zdominował rywali. Tylko nieskuteczność podopiecznych Pepa Guardioli sprawiła, że prowadzili tylko różnicą dwóch bramek.
W drugiej połowie Bernardo Silva skompletował dublet. Portugalczyk popisał się fenomenalnym strzałem.
Watford stać było jedynie na honorowe trafienie Cucho Hernandeza. City wygrało 3:1 i wskoczyło na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Przewaga nad Liverpoolem wynosi jeden punkt.
Adam Kłos04 Dec 2021 · 20:23