Manchester City pierwszym finalistą Ligi Mistrzów! Piłkarze PSG pokazali swoją ciemną stronę [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 4 maj 2021 | 22:54
Manchester City zameldował się w finale Ligi Mistrzów! "The Citizens" we wtorkowy wieczór na własnym boisku wygrali z PSG 2:0 (1:0). Dublet ustrzelił Riyad Mahrez.
W pierwszym starciu obu drużyn w Paryżu górą byli podopieczni Pepa Guardioli. Wygrali 2:1 i mogli z dużym komfortem przystąpić do rewanżu. Dzisiejszy pojedynek w Manchesterze rozgrywany był w trudnych warunkach. Pogoda zaskoczyła organizatorów - choć mamy początek maja, to na murawie zalegał śnieg.
W pierwszych minutach starcia inicjatywę starali się przejąć paryżanie. W 8. minucie sędzia Bjorn Kuipers podyktował dla nich rzut karny. Arbiter zdecydował się jednak skorzystać z systemu VAR i zmienił decyzję. Powtórki jasno pokazały, że Zinczenko nie zagrał piłki ręką.
Po chwili nerwów przyszła odpowiedź ze strony "The Citizens". Akcję długimi, kapitalnym podaniem rozpoczął Ederson. Piłka trafiła pod nogi Zinczenki, ten zagrał do De Bruyne. Strzał Belga został zablokowany, ale do futbolówki dopadł Mahrez. 30-latek pewnym strzałem pokonał Navasa.
Piłkarze PSG znaleźli się pod ścianą. Potrzebowali dwóch bramek, by doprowadzić do dogrywki. Ofensywę przyjezdnych starał się rozruszać Neymar. W 17. minucie centymetry dzieliły przyjezdnych od wyrównania. Marquinhos wygrał pojedynek główkowy w polu karnym, ale trafił tylko w poprzeczkę.
Po chwili szansę miał Di Maria, który przejął piłkę na połowie rywala i uderzył na bramkę opuszczoną przez Edersona. Próba Argentyńczyka minimalnie minęła słupek.
Do przerwy było więc 1:0. Na początku drugiej połowy sytuację sam na sam zmarnował Foden, jednak po chwili sędzia wskazał pozycję spaloną. Paryżanie musieli odrabiać straty, ale solowe rajdy Neymara nie przyniosły efektu.
Ostatecznie piłkarze PSG nie byli w stanie nic zdziałać. Na boisku nawet na chwilę nie pojawił się Kylian Mbappe, który zmaga się z kontuzją łydki. Za to w 63. minucie gospodarze wyprowadzili zabójczą kontrę. Szybki atak wyprowadził Foden, który zagrał wzdłuż bramki, a Mahrez z zimną krwią z bliska dopełnił formalności.
W końcówce piłkarze PSG pokazali swoją ciemną stronę. Przyjezdnym nie układała się gra i puściły nerwy. Z boiska po czerwonej kartce wyleciał Di Maria. Argentyńczyk zachował się po prostu bezmyślnie.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0. Przewagę gospodarzy mógł jeszcze powiększyć Foden. Anglik trafił jednak tylko w słupek bramki strzeżonej przez Navasa.
Finał LM w sezonie 2020/21 odbędzie się 29 maja w Stambule. Kto dołączy do "The Citizens"? W środowy wieczór powalczą o to drużyny Chelsea i Realu Madryt.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 151

4 maj 2021 | 22:54
Zasłużony awans City. Gratulacje. Jeszcze tylko żeby Lille wygrało Francuską i sezon udany :)
0
Zasłużony awans City. Gratulacje. Jeszcze tylko żeby Lille wygrało francuską i sezon udany :)
0
Brudaski do domu siema, siema. Haslo nieprawidlowe jeszcze jedne niedlugo do domku i angielski final wiadomka. A cfeluszki srajace za srealem' i pesrezże przestańcie sie już pałować' : D
4 maj 2021 | 23:20
0
Kultury się naucz prostaku, nie sreal a real, nie srarsa tylko barca. I inne takie. Szanuj innych a sam będziesz szanowany.. kutafonie.
5 maj 2021 | 10:27
0
...oby, jestem za👍
4 maj 2021 | 22:55
0
Gratulacje dla City. Zdeklasowali brutali z PSG. Zasnę szczęśliwy. :)
0
to chyba twoja największa ilość plusów. Chcesz kogoś pozdrowić?
5 maj 2021 | 07:42
0
Powodzenia.
0
Kibic United masz klasę.
4 maj 2021 | 23:02
brutali zwięrzeta w zoo sie lepiej zachowuja oni to jak malpy na wybiegu city pokazalo zaboszczurom gdzie ich miejsce :D
0
Jedna uwaga dla takie tutaj uzytkownika kingcos tam z dopiskiem paris chyba twoje gwiazdeczki nic nie pokazały zostali przywolani do parteru tam gdzie ich miejsce szkoda tylko ze wczesniej nie wylecieli z takim zachowaniem nie powini nawet brac udzialu ta czerwona karta ze jedna padla to naniszy wymiar chyba do sędziego min 2 powiny byc
5 maj 2021 | 00:36
0
Minimum 3 a nie 2 czerwone bo 5 letni rojek gnojek nie będzie tolerował brutalnej gry buhahahha !!!!!!
5 maj 2021 | 15:36
0
Widać kolejny cham ciebie nikt nie obraza a ty co brutalna nie brutalna ale jak przegrywać się nie umie z honorem to może lepiej do zoo na wybieg dla małp
5 maj 2021 | 10:23
0
👍👍👍
5 maj 2021 | 12:01
0
Zdeklasował i oczywiście przy pomocy arbitrów. ;) City w pigułce. Przyjdzie finał obsrają zbroje.Nie dla szejkowych psów kiełbasa.
4 maj 2021 | 22:56
0
Bravo City zasłużony awans. Dlatego większość kibiców tych kurw z Paryża nienawidzi . Nawet nie umieją przegrywać z klasą. Ależ mnie wkurwiały te chamskie faule i placze . Parades to urwa i cwaniaczek. A DiMaria to jeszcze lepsza bicz. SUPER CITY oby jutro Chelsea do was dołączyła. Pozdro dla kibiców Chelsea bo tych z Paryża to nie trawie.
5 maj 2021 | 00:30
0
W finale to te Super City rozjedzie tą twoja gówniana czelsiii
5 maj 2021 | 12:04
0
Taki z Ciebie kibic,że życzy swojej ulubionej drużynie porażki. Jebnij się w łeb.
0
Kolejny mecz gdzie gwiazdeczki psg pokazały jakie są szklane mentalnie. Tym bardziej szkoda Bayernu bo z Lewym z Gnabrym i Goretzką spokojnie mogli ich przejść.
4 maj 2021 | 23:57
0
Oni nie potrafią grać pod presją, z przeciwnikiem który napiera na nich.
5 maj 2021 | 00:08
0
Aha gdyby babcia ...... Jak tak patrze na te twoje wypociny to jesteś tak słaby mentalnie że nie jesteś w stanie dodać coś niepoprawnego politycznie.
5 maj 2021 | 01:10
0
Nom, szkoda. I byłby fajny dwumeczyk na poziomie Bayern-MC pełen walki, ale bez chamstwa.
0
Najbardziej się cieszę że P$G odpadło :D
Mogę iść spać. Dobranoc, gratulacje dla City.
4 maj 2021 | 23:11
0
Jeden sztuczny klub odpadł, drugi przeszedł dalej.
4 maj 2021 | 22:59
0
gdyby nie kontuzja Lewego to PSG nie zagrałoby nawet w tym półfinale
5 maj 2021 | 00:15
0
Gdyby Koeman zmienił taktykę trochę wcześniej to i moze by ich w ćwierćfinale nie było:) pomijam już przestrzelone go karnego na 2-1 na końcu 1pol w rewanzu
5 maj 2021 | 17:17
0
Koemanowi też się lekcja pokory przydała, bo on jest trochę tak jak wczoraj PSG - jak nie idzie, to emocje i wina sędziów.
6 maj 2021 | 00:03
0
Zgodzę się że mógłby czasami lepiej się zachowywać. Broni go jednak to że w lidze dziwnie często jego drużyna jest karana za rzeczy której innej uchodzą płazem
Oglądam sobie transmisje po angielsku i po czerwonej kartce dla Di Marii komentator użył stwierdzenia "latynoski temperament" po czym 10 minut później głęboko przepraszał wszystkich, których uraził i do końca meczu się nie odzywał XD W jakim świece my żyjemy.
0
4 maj 2021 | 23:16
0
W świecie w którym nie wolno mieć latynoskiego temperamentu XD
0
Nie ma o czym mówić, Citizens o galaktykę lepsi. PSG pokazało, że mają mental na poziomie rozwydrzonego gówniarza któremu ktoś zabrał zabawkę. Guardiola dał im piękną nauczkę pokazując, że nie grają ani indywidualności, ani pieniążki. :)
0
Elegancko. Paryska lepianka zburzona.
5 maj 2021 | 00:17
0
Zburzenie lepianki to jest gdy się dostaje 8:2 i to od szwabów których nikt normalny nie szanuje
5 maj 2021 | 00:55
0
Ojej, ale z ciebie prowokator. Nie zesraj się.
0
Brawo Citizens!!! Jestem dumny! Team spirit na najwyższym poziomie! Psg zjedzone mentalnie, gwiazdeczki bardzo słabe psychicznie. Dias i Stones mur nie do przejścia, Mahrez kocur totalny, a Ederson podanie jak Pirlo z najlepszych lat. Brawo drużyna!! Zróbmy to! Dla Aguero!!!
4 maj 2021 | 23:22
0
Nie podniecaj się tak bo w Twoim wieku to już tylko balkonik i kaczuszka pod dupsko
5 maj 2021 | 09:57
0
Ma boleć. Oj ma boleć :))
0
Drużyna kontra indywidualności.
5 maj 2021 | 10:25
Wygrała drużyna i prawidłowo bo gra sie w jedenastu.
0
Wygrała drużyna i prawidłowo bo gra sie w jedenastu...mało tego Guardiola zrobił to bez napastnika.
GUardiola jestem z Ciebie dumny... w końcu nieprzekombinowany półfinał.. mega mecz obrony.. szczególnie Mahrez i Zinchenko 👍👍👍 obrona dziś wzorowa.. szkoda trochę PSG... ale dziś nie było ambicji..
0
GUardiola jestem z Ciebie dumny... w końcu nieprzekombinowany półfinał.. mega mecz obrony.. szczególnie Mahrez i Zinchenko 👍👍👍 obrona dziś wzorowa.. PSG dziś bez ambicji..
City wsadziło PSG jak kurę do kurnika i poza klatką, ziarno podrzucali między sobą. Deklasacja.
0
City wsadziło PSG jak kurę do kurnika i poza klatką podrzucali ziarno między sobą. Deklasacja.
Brawa dla City i Guardioli a szczególne brawa dla Mahreza gość jest świetny.
0
0
Strasznie trudno jest wygrać mecz, nie oddając żadnego celnego strzału na bramkę przeciwnika. Nie twierdzę, że jest to niemożliwe... ale przeciwnik musiałby sobie strzelić samobója. I może na to liczyło PSG?;)