Manchester City rozgromił Burnley. Hat-trick Riyada Mahreza [WIDEO]

Goran Jakus / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 28 lis 2020 | 17:51
Manchester City nie dał żadnych szans Burnley. Piłkarze Pepa Guardioli rozbili rywala aż 5:0.
Manchester City w tym sezonie Premier League miał duże problemy ze zdobywaniem bramek. W ośmiu poprzednich meczach strzelił zaledwie dziesięć goli. Teraz znacząco podreperował ten dorobek.
Zwycięzca był już znany po pierwszej połowie. Jej bohaterem był Riyad Mahrez, który strzelił dwa gole. Za pierwszym razem Algierczyk wykorzystał sytuację sam na sam, za drugim - łatwo ograł obrońców i efektownie zakręcił piłkę do siatki.
Na przerwę gospodarze schodzili przy prowadzeniu 3:0. W końcówce pierwszej połowy do siatki trafił Mendy.
Po przerwie Manchester City strzelił jeszcze dwa gole. W 67. minucie do bramki trafił Ferran Torres. Chwilę później hat-tricka skompletował Mahrez.
Niewiele brakowało, a gospodarze wygraliby 6:0. Dosłownie niewiele, bo gol Gabriela Jesusa został anulowany ze względu na minimalnego spalonego.
Manchester City po dziewięciu meczach ma na koncie piętnaście punktów i wciąż plasuje się w środku tabeli. Burnley jest siedemnaste.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 4

28 lis 2020 | 18:43
0
wyjebalem mahreza z fpla bo stwierdzilem, ze skoro ostatnio mu tak slabo pojdzie to z mega defensywnym burnley tez nic nie ustrzeli, za to kupilem jesusa, ktory ostatnio jest w swietnej formie, tymczasem mahrez z hattrickiem a jesus bez gola
0
Ogórkom to każdy głupi strzeli. Jeden piłkarz City kosztuje chyba więcej niż cała drużyna Burnley.
28 lis 2020 | 17:57
0
Mahrez klasa.
28 lis 2020 | 17:54
0
Ferran Torres, 20 letni Hiszpan, który nie ma problemu w wejściu do M. City po transferze i strzela kolejną bramkę.
Szkoda, że u nas takie młode talenty mają problem nawet z językiem.