Manchester City w finale Pucharu Ligi. Skromne zwycięstwo w rewanżu

kivnl / shutterstock.com
Burton Albion FC uległ u siebie Manchesterowi City 0:1 (0:1) w rewanżowym meczu półfinałowym rozgrywek Pucharu Ligi Angielskiej.
Na Pirelli Stadium goście objęli prowadzenie niespełna dwadzieścia minut przed przerwą. Wówczas Riyad Mahrez przytomnie podał w polu karnym do wbiegającego Sergio Aguero i Argentyńczyk płaskim strzałem w długi róg skierował piłkę do siatki.
"The Citizens" w dwumeczu strzelili rywalom z League One dziesięć bramek, bowiem dwa tygodnie wcześniej rozgromili przed własną publicznością popularnych "Brewers" aż 9:0.
Finałowym przeciwnikiem podopiecznych Josepa Guardioli będzie Tottenham lub Chelsea. Pierwszą derbową konfrontację stołecznych drużyn wygrały "Koguty" 1:0. Rewanż zaplanowano w najbliższy czwartek.
Kamil Kaczmarek23 Jan 2019 · 22:41