Awans Manchesteru City w cieniu sędziowskiego skandalu! Nurkowanie Sterlinga i Aguero na spalonym! [WIDEO]

kivnl/Shutterstock
Manchester City pokonał Swansea 3:2 w ćwierćfinale Pucharu Anglii. O losach meczu zadecydowały błędy arbitra.
W 19. minucie Delph sfaulował Robertsa w polu karnym "Obywateli" i sędzia bez zawahania wskazał na wapno. Jedenastkę na gola zamienił Grimes.
Zaledwie dziewięć minut później było już 2:0 dla gospodarzy. Piłkarze Swansea przeprowadzili świetną akcję, którą skutecznie wykończył Celina.
Po przerwie goście od razu ruszyli do ataku, jednak bardzo długo nie udawało im się skruszyć muru Swansea. Kontaktową bramkę zdobyli wreszcie w 69. minucie za sprawą B. Silvy.
Kilka minut później sędzia podyktował rzut karny dla gości. W polu karnym gospodarzy padł Raheem Sterling, choć wydaje się, że sędzia popełnił błąd, wskazując na wapno.
Do piłki podszedł Sergio Aguero. Futbolówka odbiła się od słupka, trafiła w plecy w bramkarza i wpadła do bramki. Po chwili mogło być już 3:2 dla City, ale fenomenalnie interweniował Nordfeldt.
Chwilę później arbiter znów popełnił błąd. Sergio Aguero był na pozycji spalonej, lecz sędzia i tak uznał jego bramkę na 3:2 dla Manchesteru City.
Ostatecznie Manchester City wygrał 3:2 i awansował do półfinału rozgrywek.