Manchester United przerwał fatalną serię. Zwycięstwo "Czerwonych Diabłów" mimo zmarnowanych karnych [WIDEO]

CosminIftode / Shutterstock.com
Manchester United pokonał Norwich City 3:1 (2:0) w wyjazdowym meczu 10. kolejki Premier League. Zespół gości zmarnował dwa rzuty karne.
Piłkarze "Czerwonych Diabłów" przystępowali do tego starcia z nożem na gardle. Ostatni ligowy mecz wygrali 14 września (1:0 z Leicester City) i niebezpiecznie zbliżali się do strefy spadkowej.
Dlatego też od razu ruszyli do ataku, stwarzając sobie dużo okazji do strzelenia gola. Wyszli na prowadzenie w 21. minucie, gdy Scott McTominay zaskoczył Tima Krula strzałem z 12 metrów. Był to 2000. gol "Czerwonych Diabłów" w Premier League.
Kilka minut później Marcus Rashford mógł podwyższyć prowadzenie gości, ale jego strzał z rzutu karnego obronił Krul. Dwie minuty później Rashford nie miał już problemów z pokonaniem bramkarza gospodarzy, gdy otrzymał znakomite podanie od Daniela Jamesa.
To pięćdziesiąte trafienie Rashforda w barwach Manchesteru United.
Tuż przed przerwą goście mogli zdobyć trzecią bramkę, ale... znów zmarnowali rzut karny. Tym razem Krul obronił strzał Anthony'ego Martiala.
Ostatecznie goście wygrali 3:1. Trzecią bramkę dla Manchesteru United zdobył Anthony Martial, który w 73. minucie wykończył kontrę swojego zespołu, a honor gospodarzy tuż przed końcem meczu uratował Onel Hernadez.