Manchester United wyeliminował Wolverhampton. Kontuzja Marcusa Rashforda

CosminIftode / Shutterstock.com
Manchester United pokonał przed własną publicznością Wolverhampton Wanderers 1:0 (0:0) w najciekawiej zapowiadającym się powtórzonym spotkaniu III rundy Pucharu Anglii.
Na Old Trafford losy konfrontacji rozstrzygnął w drugiej połowie Juan Mata, który techniczną "podcinką" zaskoczył golkipera rywali w sytuacji sam na sam. Hiszpana świetnie wypuścił podaniem na wolne pole Francuz Anthony Martial.
W 80. minucie boisko z powodu kontuzji opuścił Marcus Rashford. 22-latek nabawił się urazu w starciu z rywalem 17 minut po tym, jak pojawił się na murawie.
Przeciwnikiem "Czerwonych Diabłów" w kolejnej rundzie będzie zwycięzca meczu Tranmere Rovers z Watford FC. Ostatnie z powtórzonych spotkań trzeciej rundy zaplanowano na 23 stycznia.