Manchester United wyeliminował Wolverhampton. Kontuzja Marcusa Rashforda

CosminIftode / Shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 15 sty 2020 | 22:48
Manchester United pokonał przed własną publicznością Wolverhampton Wanderers 1:0 (0:0) w najciekawiej zapowiadającym się powtórzonym spotkaniu III rundy Pucharu Anglii.
Na Old Trafford losy konfrontacji rozstrzygnął w drugiej połowie Juan Mata, który techniczną "podcinką" zaskoczył golkipera rywali w sytuacji sam na sam. Hiszpana świetnie wypuścił podaniem na wolne pole Francuz Anthony Martial.
W 80. minucie boisko z powodu kontuzji opuścił Marcus Rashford. 22-latek nabawił się urazu w starciu z rywalem 17 minut po tym, jak pojawił się na murawie.
Przeciwnikiem "Czerwonych Diabłów" w kolejnej rundzie będzie zwycięzca meczu Tranmere Rovers z Watford FC. Ostatnie z powtórzonych spotkań trzeciej rundy zaplanowano na 23 stycznia.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka