Manchester United wygrał z Arsenalem. Trwa passa "Czerwonych Diabłów" [WIDEO]

Manchester United wygrał z Arsenalem w Pucharze Anglii. Trwa zwycięska passa "Czerwonych Diabłów" [WIDEO]
Baranov E / shutterstock.com
Arsenal Londyn przegrał u siebie z Manchesterem United 1:3 (1:2) w piątkowym meczu IV rundy rozgrywek o Puchar Anglii.
Na Emirates Stadium prowadzenie "Czerwonym Diabłom" zapewnił niespełna kwadrans przed przerwą Alexis Sanchez. Chilijczyk wykorzystał zagranie od Romelu Lukaku i po minięciu bramkarza rywali skierował piłkę do pustej bramki z ostrego kąta.
Zaledwie dwie minuty później kolejną asystę reprezentanta Belgii wykończył płaskim strzałem w polu karnym Jesse Lingard.
Dwie minuty przed przerwą kontaktowe trafienie uzyskał z bliska Pierre-Emerick Aubameyang, ale na więcej "Kanonierów" nie było już stać. Trzynastokrotnych mistrzów Anglii pogrążył jeszcze osiem minut przed końcem Francuz Anthony Martial, dobijając skutecznie uderzenie Paula Pogby.