Manchester United wygrał z Tottenhamem. Chamskie zachowanie Moussy Sissoko [WIDEO]

CosminIftode/Shutterstock
Manchester United wygrał z Tottenhamem 2:1. Spotkanie rozegrano w ramach towarzyskiego turnieju International Champions Cup.
Manchester United objął prowadzenie w 21. minucie. Francuz dostał dobre podanie w pole karne od Andreasa Pereiry i zdecydował się na strzał z dość ostrego kąta. Błąd przy jego uderzeniu popełnił Paulo Gazzaniga.
W 25. minucie w narożniku boiska o piłkę walczyli Daniel James i Moussa Sissoko. Francuz wygrał ten pojedynek, a tuż po nim w chamski sposób zaatakował rywala. Na nagraniach widać, jak stawia na nim stopę i dociska ją do ciała skrzydłowego Manchesteru United.
Tottenham wyrównał w drugiej połowie. Lucas Moura przejął piłkę przed polem karnym Manchesteru United i zdecydował się na strzał. Uderzenie było kiepskie, ale piłka odbiła się od Luke'a Shawa i zmyliła próbującego interweniować Sergio Romero.
Na dziesięć minut przed końcem gry drugiego gola strzelił Manchester United. Angel Gomes wymienił podania z Juanem Matą, wpadł w pole karne i precyzyjnym strzałem z ostrego kąta zapakował piłkę do bramki.
Kolejnym rywalem Manchesteru United będzie norweski Kristiansund. Mecz odbędzie się 30 lipca. Tego samego dnia Tottenham zagra z Realem Madryt.
Kamil Kaczmarek25 Jul 2019 · 15:26
Źródło: Daily Mail