Manchester United znów liderem Premier League. Kapitalna bramka Paula Pogby [WIDEO]

VSpress / Pressfocus
Manchester United wygrał na wyjeździe z Fulham 2:1. Ozdobą spotkania był fantastyczny gol Paula Pogby.
Mecz zaczął się niespodziewanie, bo od gola dla Fulham. Już w 5. minucie prowadzenie gospodarzom dał Lookman.
Goście odpowiedzieli jeszcze w pierwszej połowie. W 21. minucie wyrównał Cavani, który wykorzystał niepewną interwencję obrońców rywala i trafił do pustej bramki.
Zwycięskiego gola dla gości strzelił w 65. minucie Pogba. Francuz przejął piłkę w bocznej strefie boiska, ściął z nią do środka i huknął z dystansu. Areola był bez szans.
Manchester United dzięki wygranej wrócił na pierwsze miejsce w tabeli. Nad drugim Manchesterem City ma dwa punkty przewagi, ale rozegrał od niego o jeden mecz więcej. Fulham jest osiemnaste.
Marcin Karbowski20 Jan 2021 · 23:10