Manchester United znów przegrał! Bolesna wpadka na Old Trafford

dziennikarskim daykung / Shutterstock.com
Manchester United uległ u siebie Burnley FC 0:2 (0:1) w ostatnim środowym spotkaniu 24. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Old Trafford prowadzenie przyjezdnym do przerwy zapewnił sprytnym strzałem w krótki róg Nowozelandczyk Chris Wood, który najlepiej odnalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
Jedenaście minut po zmianie stron podwyższył kapitalnym uderzeniem pod poprzeczkę z narożnika pola karnego Jay Rodriguez. "The Clarets" utrzymali już korzystny wynik do końca i po drugim zwycięstwie z rzędu awansowali na trzynaste miejsce w tabeli.
"Czerwone Diabły" doznały natomiast trzeciej porażki w czterech ostatnich meczach i pozostały na piątej lokacie w klasyfikacji.