Mancini: Remis nas nie zadowala

katatonia82 / Shutterstock.com
Inter Mediolan zremisował na wyjeździe 1:1 z Palermo w spotkaniu dziewiątej kolejki Serie A. Trener "Nerazzurrich", Roberto Mancini powiedział po meczu, że jego piłkarzom trudno było pokonać dobrze dysponowanego bramkarza rywali.

Nie jesteśmy zadowoleni z remisu. Zależało nam na zwycięstwie. Walczyliśmy o nie do samego końca spotkania, ale nie udało nam się zdobyć gola. W pierwszej połowie Palermo stwarzało nam dużo problemów. Byliśmy za bardzo rozciągnięci po boisku. Po przerwie udało nam się pokonać bramkarza rywali, ale później straciliśmy bramkę, a z boiska wyleciał Jeison Murillo. Mimo gry w osłabieniu stwarzaliśmy okazje do zdobycia gola, ale świetnie spisywał się Stefano Sorrentino. Jestem zadowolony z postawy moich graczy w drugiej części meczu. Szukamy najlepszego ustawienia, które pozwoli nam wykorzystać potencjał . Musimy znowu zacząć wygrywać