Genialny Robert Lewandowski! Wspaniała akcja Polaka w jubileuszowym spotkaniu! Bayern totalnie rozbity [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Bayern Monachium przegrał z Eintrachtem Frankfurt 1:5 (1:2) w wyjazdowym meczu 10. kolejki Bundesligi. To 300. spotkanie Lewandowskiego w niemieckiej ekstraklasie.
Starcie rozpoczęło się fatalnie dla ekipy gości. Już w 9. minucie bezpośrednią czerwoną kartkę obejrzał Jerome Boateng. Stoper "Die Roten" sfaulował rywala tuż przed polem karnym, gdy ten wychodził na czystą pozycję.
Im dalej w mecz, tym gorzej dla Bayernu. Osłabieni brakiem jednego zawodnika goście stracili panowanie nad spotkaniem.
Gospodarze skrzętnie to wykorzystali. Zdobyli dwa gole w ciągu ośmiu minut. Najpierw bramkę strzelił Filip Kostić, a później prowadzenie Eintrachtu podwyższył Djibril Sow.
Promyk nadziei dał gościom Robert Lewandowski, który w 37. minucie w fantastyczny sposób sam wykreował sobie sytuację do strzelenia gola. Tym samym Polak zdobył bramkę w 10. meczu Bundesligi z rzędu.
Niestety, po przerwie goście nie poszli za ciosem. Przeciwnie, w drugiej połowie stracili jeszcze trzy bramki. Zdobyli je David Abraham, Martin Hinteregger i Goncalo Paciencia.
Ostatecznie Eintracht Frankfurt rozbił Bayern Monachium aż 5:1.