Mateusz Klich strzelił kolejnego gola! Po jego trafieniu było gorąco [WIDEO]

Mateusz Klich strzelił kolejnego gola! Leeds oddało bramkę rywalom po awanturze na boisku [WIDEO]
Tomasz Bidermann / shutterstock.com
Mateusz Klich strzelił gola dla Leeds United w meczu z Aston Villą. Jego drużyna zremisowała 1:1.
Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w 72. minucie, gdy precyzyjnym uderzeniem wykończył efektowny rajd.
Okoliczności trafienia wywołały burzę. Piłkarze Aston Villi wcześniej przestali grać i domagali się wybicia piłki, bo na boisku leżał jeden z ich kolegów. Leeds wykorzystało ich bierność do objęcia prowadzenia, a na boisku zawrzało. W efekcie całego zamieszania czerwoną kartkę otrzymał Anwar El-Ghazi.
Po pięciu minutach wyrównał Albert Adomah. I on strzelił gola w niecodziennych okolicznościach - swoim piłkarzom oddanie bramki rywalom nakazał Marcelo Bielsa.
W kadrze meczowej Leeds był też drugi Polak. Mateusz Bogusz nie pojawił się jednak na boisku.
Kamil Kaczmarek28 Apr 2019 · 14:55
Źródło: Twitter