Mauricio Pochettino czeka na oferty. Argentyńczyk zdradził, która liga jest dla niego priorytetem

Mauricio Pochettino czeka na oferty. Argentyńczyk zdradził, która liga jest dla niego priorytetem
CosminIftode / shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 23 maj 2020 | 07:49
Mauricio Pochettino jest gotowy do powrotu do pracy. Argentyńczyk chętnie objąłby jeden z klubów Premier League.
Pochettino jest bezrobotny od listopada ubiegłego roku. W Tottenhamie zastąpił go wówczas Jose Mourinho.
- Ostatnie miesiące były niesamowite. Mogliśmy wraz ze sztabem uporządkować nasze pomysły, zaplanować przyszłość i wyciągnąć wnioski z naszych doświadczeń. Teraz ja i moi asystenci jesteśmy lepsi. Musimy być gotowi na pojawienie się oferty - podkreśla Pochettino.
Priorytetem 48-latka jest podjęcie pracy w Premier League. Ostatnio łączono go z mającym mocarstwowe ambicje Newcastle United.
- Kocham Anglię i chciałbym nadal mieszkać w Londynie. Premier League może być moim priorytetem, ale jestem otwarty także na pracę w innych krajach. Czekam na odpowiedni projekt - przyznaje Argentyńczyk.
Pochettino czeka też na pierwszy wymierny sukces w trenerskiej karierze. Choć jest uznawany za czołowego szkoleniowca świata, to jego gablota ciągle jest pusta.
- Kiedy pracowałem w Espanyolu, to chciałem zdobywać trofea. Tak samo było w Southampton i Tottenhamie. Rzeczywistość była jednak inna. Łatwo mierzyć klasę trenera liczbą sukcesów. Ale przecież nie każdy zaczyna w Bayernie Monachium - podsumował Pochettino.
Źródło: Sky Sports, The Independent

Dyskusja 9

23 maj 2020 | 12:40
0
W Bayernie , Barcelonie Czy City ...
A Jak Powiesz że ludzie przeceniają zdolności Guardioli to cię zminusuja . A to święta prawda
23 maj 2020 | 12:44
(Edytowany)
Guardiola to trener od krajowego podwórka tylko. Jeśli chodzi o LM to jego przygoda na poważnie z LM zakończyła się jak odszedł z Barcelony i stracił Messiego. Od tamtej pory nawet Pochettino był w finale. Natomiast Guardiola zbierał baty 5:0 od Realu w LM w dwumeczu :D I co jeszcze bardzo ważne na temat tej osoby. To jest osoba zakłamana i wyrafinowana w swoich metodach. Wyliże Ci rowa tak, że twoja dziewczyna może od razu pakować walizki. Powie Ci wszystko co chcesz usłyszeć, żeby napompować twoje EGO. A dlaczego tak robi? Po to, żeby później jego ego było napompowane i mógł spijać smietankę z sukcesu. Każdy trener tak robi bo każdego trenera EGO jest nabrzmiałe po wielkich sukcesach z tym, że innych trenerów od Guardioli odróżnia to, że przemawiają do swoich piłkarzy szczerze bez wchodzenia w dupe.
0
Guardiola to trener od krajowego podwórka tylko. Jeśli chodzi o LM to jego przygoda na poważnie z LM zakończyła się jak odszedł z Barcelony i stracił Messiego. Od tamtej pory nawet Pochettino był w finale. Natomiast Guardiola zbierał baty 5:0 od Realu w LM w dwumeczu :D I co jeszcze bardzo ważne na temat tej osoby. To jest osoba zakłamana i wyrafinowana w swoich metodach. Wyliże Ci rowa tak, że twoja dziewczyna może od razu pakować walizki. Powie Ci wszystko co chcesz usłyszeć, żeby napompować twoje EGO. A dlaczego tak robi? Po to, żeby później jego ego było napompowane i mógł spijać smietankę z sukcesu. Każdy trener tak robi bo każdego trenera EGO jest nabrzmiałe po wielkich sukcesach z tym, że innych trenerów od Guardioli odróżnia to, że przemawiają do swoich piłkarzy szczerze bez wchodzenia w dupe. Minusujcie płaczki :D
23 maj 2020 | 13:01
0
To jest trener który idzie np PSG czy juve , które pod wodzą jakiegokolwiek trenera nie schodzą z jakiegoś tam poziomu . W Bayernie puchar i mistrzostwo potrafił zdobyć kovac amator . Z Barca wygrał wszystko Luis Enrique .. który wcześniej został wygnany z Romy . O czym to świadczy ? Szkoda gadać ale Guardiola to dupa wołowa
23 maj 2020 | 12:20
0
Jeszcze pół roku temu Newcastle biło się o utrzymanie A teraz mówią że będą mocarstwem
23 maj 2020 | 10:38
0
Bardzo słabiutki trenerek,żaden prezes nie da mu poprowadzić klubu z top 5-7 w europie
23 maj 2020 | 10:35
0
Ciekawi mnie czy w ostatnim zdaniu wymienił Bayern jako jakiś losowy klub, czy serio miał tam przejść, a Hansi Flick go wygryzł, że tak powiem. 🤔🤔
23 maj 2020 | 10:28
0
Skoro preferuje Anglię i Londyn to chyba zostaje mu West Ham na tą chwilę, gdzie Moyes nie ma mocnej pozycji 🤔
23 maj 2020 | 09:50
0
Na brak ofert narzekal na pewno nie bedzie
23 maj 2020 | 09:28
0
A już myślałem, że liczy na przejęcie Górnika Zabrze, bo zawsze chciał trenować Podolskiego, a słyszał, że podobno przechodzi...