Mbappe z golem, debiut Dembele, a PSG znów bez zwycięstwa. Falstart mistrzów Francji w nowym sezonie [WIDEO]

Kylian Mbappe wrócił do gry i od razu strzelił gola dla PSG. Jego drużyna tylko zremisowała z Toulouse 1:1.
Powrót Mbappe do gry śmiało można określić jako najważniejsze wydarzenie meczu. Francuz rozpoczął zawody wśród rezerwowych. Obok niego usiadł m.in. Ousmane Dembele.
Obaj obserwowali absolutną dominację swojej drużyny. PSG w pierwszej połowie utrzymywało się przy piłce przez 80 procent czasu gry. Brakowało jednak konkretów. Po 135 minutach nowego sezonu na koncie zespołu z Paryża wciąż nie było gola.
Luis Enrique posłał Mbappe i Dembele na boisko w 51. minucie. Już jedenaście minut później pierwszy z nich otworzył wynik. Do bramki trafił z rzutu karnego.
PSG do końca meczu miało dużą przewagę, ale nie potrafiło podwyższyć prowadzenia. Zostało za to ukarane w 87. minucie. Gola dla gospodarzy z rzutu karnego strzelił Zakaria Aboukhlal.
Mistrzowie Francji zaliczyli zatem falstart pod wodzą Luisa Enrique. Po dwóch meczach mają na koncie zaledwie dwa punkty. A przecież nie grali z ligowymi tuzami...
Marcin Karbowski19 Aug 2023 · 22:58