Mbappe pokazał, że jest kosmitą! Cztery bramki w 13 minut! [WIDEO]

A.RICARDO/Shutterstock
Piłkarze Paris Saint-Germain rozbili u siebie Olympique Lyon 5:0 (1:0) w ostatnim niedzielnym meczu dziewiątej kolejki rozgrywek francuskiej Ligue 1.
Na Parc des Princes wynik szlagierowej konfrontacji otworzył po dziewięciu minutach skutecznym strzałem z rzutu karnego Brazylijczyk Neymar.
Po zmianie stron, gdy obie drużyny grały już w osłabieniu, koncert efektywnej gry dał Kylian Mbappe. Napastnik reprezentacji Francji potrzebował zaledwie trzynastu minut, aby czterokrotnie zaskoczyć golkipera rywali.
Obrońcy tytułu po dziewiątej wygranej z rzędu umocnili się na pozycji lidera tabeli. "Les Gones" doznali natomiast trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali na szóstej lokacie w klasyfikacji.