Kolejna wpadka FC Barcelony! Straciła punkty z beniaminkiem [WIDEO]

Kolejna wpadka Barcelony! Straciła punkty z beniaminkiem [WIDEO]
Autor: Adam Kłos 21 lut 2021 | 15:54
FC Barcelona zremisowała 1:1 w meczu z Cadiz. To kolejna wpadka "Dumy Katalonii" w ostatnich tygodniach.
Przed pierwszym gwizdkiem Barcelona uchodziła za murowanego faworyta, jednak Ronald Koeman nie zamierzał eksperymentować. Holenderski szkoleniowiec posłał w bój identyczny skład, jak we wtorkowym spotkaniu z PSG.
Dokładnie tak, jak w Lidze Mistrzów, wynik mógł otworzyć Leo Messi. W 18. minucie Argentyńczyk zwiódł obronę rywali, bardzo dobrze wyszedł na pozycję, ale oddał mizerny strzał i nie zdołał pokonać bramkarza z Kadyksu.
Messi zrehabilitował się kwadrans później. Kapitan Barcelony pewnie wykorzystał rzut karny, który podyktowano po bezpardonowym faulu na Pedrim. Był to szesnasty gol lidera "Dumy Katalonii" w tym sezonie La Liga.
Jeszcze w pierwszej połowie Barcelona dwukrotnie trafiała do siatki, ale żadne z trafień nie zostało uznane. Sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonych podczas budowy akcji, które finalizowali Pedri oraz Frankie de Jong.
W drugiej połowie znacznie spadło tempo tego spotkania. Zespół Cadiz nadal bronił się głęboko na własnej połowie, a "Blaugrana" rzadko przeprowadzała interesujące akcje w ofensywie. Podopieczni Koemana oczywiście przeważali w statystyce posiadania piłki, ale tak naprawdę nie przełożyło się to na podbramkowe sytuacje.
To Cadiz w końcówce doprowadziło do remisu. W 89. minucie Clement Lenglet popełnił fatalny błąd, faulując rywala polu karnym. "Jedenastkę" wykorzystał pomocnik Cadiz, Aleix Fernandez. Więcej bramek nie oglądaliśmy i sensacja stała się faktem.
"Duma Katalonii" utrzymuje się na trzecim miejscu w lidze. Cadiz jest czternaste.
1 - 1
21 lut 2021 | 14:00 (zakończony)

Przebieg meczu

32'
39'
(anulowano)
44'
(anulowano)
58'
(Jon Ander Garrido Moracia)
A. Lozano
(Alvaro Negredo Sanchez)
63'
Ivan Alejo Peralta
74'
F. Trincao
76'
(Alberto Alvaro Perea Correoso)
82'
89'

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 69

21 lut 2021 | 15:56
0
komplet punktów hahahahaha..
mieczyki wchodzicie na coraz wyższy poziom !
21 lut 2021 | 16:18
0
Najlepsze jest to, że ten karny był w 89 minucie, a mecz skończył się 7 minut później, a ci amebowcy i tak nie ogarnęli zmiany tytułu.
0
No chyba kurwa nie bardzo wygrali? Poprawcie to patałachy z meczyków.
0
"Męczarnie FC Barcelony w starciu z beniaminkiem. Wygrali po golu z rzutu karnego [WIDEO]"
Brawo redaktorzyny meczykowe XD
21 lut 2021 | 16:11
0
Tak to jest jak chce się być pierwszym
21 lut 2021 | 16:27
0
Serio takie coś było? Rozumiem jeszcze jakby ten karny dla Cadiz był w 95 minucie, ale on został jeszcze strzelony, a nie podyktowany, w regulaminowym czasie gry. Oj minusik dla redaktora...
21 lut 2021 | 17:05