Medal dla reprezentacji Polski w amp futbolu! Biało-czerwoni wygrali mecz o trzecie miejsce [WIDEO]

Polska reprezentacja amp futbolu zdobyła brązowy medal na mistrzostwach Europy. W meczu o trzecie miejsce nasi zawodnicy wygrali z Rosją 1:0.
Wczoraj biało-czerwoni niestety ulegli Hiszpanom. "La Roja" wygrała 2:1 i awansowała do finału.
W 8. minucie szansę z rzutu wolnego miał Krystian Kapłon. Polak oddał jednak niecelny strzał. Tuż przed końcem pierwszej połowy okazję na zdobycie bramki miał Kamil Grygiel. Niestety zmarnował on rzut karny.
W końcu po przerwie podopieczni Marka Dragosza dopięli swego. Gola strzelił Jakub Kożuch.
Było to trafienie na wagę zwycięstwa. Polakom udało się dowieźć jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka.
Adam Kłos19 Sep 2021 · 18:47