Media: Fiorentina zmieniła zadanie Bartłomieja Drągowskiego. Nowa cena za polskiego bramkarza

Media: Fiorentina zmieniła zadanie Bartłomieja Drągowskiego. Nowa cena za polskiego bramkarza
Lisa Guglielmi/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 25 maj 2022 | 14:45
Wszystko wskazuje na to, że Bartłomiej Drągowski zostanie wkrótce zawodnikiem Southampton. Dziennikarze "Calciomercato" twierdzą, iż Fiorentina znacząco obniżyła cenę za polskiego bramkarza.
Reprezentant naszego kraju z pewnością zdecydowanie inaczej wyobrażał sobie sezon 2021/2022. Zaczynał rozgrywki jako podstawowy bramkarz "Violi", ale potem doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry na ponad dwa miesiące.
Dalsza część tekstu pod wideo
Gdy Drągowski wrócił do zdrowia, Vincenzo Italiano wolał stawiać na innego golkipera. Jest pewne, że Polak zmieni otoczenie tego lata. Dla Fiorentiny to ostatnia szansa, aby sporo na nim zarobić.
Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, bramkarz jest zdecydowanie najbliżej przenosin do angielskiego Southampton. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.
W angielskich mediach można było przeczytać, że "Święci" będą musieli zapłacić za Drągowskiego około 12 milionów euro. Okazuje się jednak, że kwota może być znacznie mniejsza.
Tak wynika przynajmniej z najnowszych doniesień "Calciomercato". Włosi twierdzą, że "Viola" zmniejszyła swoje oczekiwania aż o połowę. Teraz gotowa jest sprzedać Polaka za 6 milionów euro.
Zespół z Florencji potrzebuje bowiem pieniędzy na letnie wzmocnienia i jest gotowy pójść na ustępstwa. Transakcja z udziałem Drągowskiego ma więc być już jedynie kwestią czasu.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Calciomercato.com/Sport.pl