Media: Frenkie de Jong odmawia transferu do Manchesteru United. Holender chce zostać w FC Barcelonie

Media: Frenkie de Jong odmawia transferu do Manchesteru United. Holender chce zostać w FC Barcelonie
Joan Gosa/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 29 Cze 2022 | 14:20
W ostatnich dniach trwają zaawansowane rozmowy ws. transferu Frenkiego de Jonga do Manchesteru United. Kataloński "Sport" twierdzi, że sam piłkarz nie chce przenosić się na Old Trafford.
Holenderski pomocnik jest jednym z głównych celów transferowych "Czerwonych Diabłów". Sprowadzić chce go przede wszystkim Erik ten Hag, który pracował z pomocnikiem w Ajaksie Amsterdam.
Dalsza część tekstu pod wideo
Media informowały o zaawansowanych rozmowach między Manchesterem United oraz FC Barceloną. Anglicy mieliby zapłacić za De Jonga około 65 milionów euro plus bonusy.
Kataloński "Sport" twierdzi jednak, że sam piłkarz nie chce słyszeć o przenosinach na Wyspy. Choć porozumienie między klubami jest już bardzo blisko, to Holender najchętniej nie ruszałby się z Barcelony.
W tej chwili odmawia podobno transferu i przekazał to zarówno włodarzom "Blaugrany", jak i szefom United. Jeśli nie zmieni się to w najbliższym czasie, transakcja nie dojdzie do skutku.
De Jong jest podobno zły na swojego agenta, Aliego Dursuna, który namawia go na przyjęcie propozycji "Czerwonych Diabłów". Sam uważa, że najlepszym wyjściem będzie pozostanie na Camp Nou.
Na Holendrze ciąży obecnie duża presja, bo szefowie Barcelony nie ukrywają, że bardzo potrzebują pieniędzy z jego sprzedaży. Czas pokaże, czy piłkarz się ugnie, czy zdecyduje się na pozostanie w Katalonii wbrew klubowi.
Źródło: Sport.es

Dyskusja 10