Media i kibice Bayernu pożegnali Lewandowskiego. Zaskakujące okrzyki fanów. "Hala Madrid!" [WIDEO]

Media i kibice Bayernu pożegnali Lewandowskiego. Zaskakujące okrzyki fanów. "Hala Madrid!" [WIDEO]
screen twitter
Autor: Tomasz Bratkowski 02 Sie 2022 | 11:54
Robert Lewandowski pożegnał się już z Bayernem i wyjechał z ośrodka monachijskiego klubu przy Sabener Strasse. Polakowi towarzyszyły okrzyki fanów "Die Roten"... wspierające Real Madryt, głównego rywala obecnego pracodawcy "Lewego", FC Barcelony.
Zakończyła się planowana wizyta Roberta Lewandowskiego w ośrodku Bayernu w Monachium. Polak pojawił się wtorkowego poranka przy Sabener Strasse, by pożegnać się z byłymi kolegami z drużyny, a także sztabem i władzami klubu. Gdy wyjeżdżał, porozmawiał chwilę ze "Sky Germany".
Dalsza część tekstu pod wideo
- To smutne doświadczenie - mówił, pytany o ostatnie chwile w miejscu, w którym spędził tyle czasu. - Zawsze będę wdzięczny za to, co tu przeżyłem i wygrałem. Podziękowałem wszystkim za to, co dla mnie zrobili i obdarowałem ich prezentami. To był dla mnie trudny i emocjonujący moment - podkreślił.
Polak potwierdził, że rozmawiał też z dyrektorem sportowym klubu, Hasanem Salihamidziciem.
- Wszystko jest w porządku. (...) Ostatnie tygodnie były dla wszystkich trudne, ale nigdy nie zapomnę tego, czego doświadczyłem w Bayernie. Dziękuję fanom za wspieranie mnie - zakończył.
Kibice byli obecni przy wyjeździe "Lewego" z ośrodka Bayernu. Co ciekawe, część z nich pożegnała napastnika okrzykami... "Hala Madrid".
Teraz Robert Lewandowski uda się do Barcelony, gdzie na piątek zaplanowano jego oficjalną prezentację w barwach "Blaugrany". Więcej TUTAJ.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Kerry Hau Sport1.de Twitter

Dyskusja 102