Media: Messi obraził sędziego. "Zawsze to samo! Zesr*** się! Wygraliśmy ligę, dość z dawaniem im prezentów!"

Media: Messi obraził sędziego. "Zawsze to samo! Zesr*** się! Wygraliśmy ligę, dość z dawaniem im prezentów!"
Maxisport/Shutterstock
Messi wywierał presję na arbitrze w tunelu podczas przerwy - powiedział Ramos. - Nie wiem, czy były tam kamery. Nie wiem też, czy ta sytuacja wpłynęła na podejmowane przez sędziego decyzje w drugiej połowie. Sądzę, że ważne jest zostawienie tych spraw na boisku, trzeba okazać szacunek.
Więcej informacji podała stacja "Onda Cero". Kierując się do szatni, Messi miał wykrzyczeć w stronę arbitra: "Dość z dawaniem im prezentów! Zesr*** się, zesr*** się! Zawsze to samo! Zesr*** się! Wygraliśmy ligę. Nie musisz dawać im meczu. To jest je*** gów**!".
Stacja Onda Cero poinformowała także, że arbiter nie zareagował na te słowa, tylko spuścił głowę i udał się do szatni. Według wstępnych informacji telewizja "Movistar+" jest w posiadaniu nagrania z tą sytuacją.

Przeczytaj również