Media: Probierz podjął kolejne decyzje. Ci piłkarze mają obejrzeć mecz z Mołdawią z trybun

Media: Probierz podjął kolejne decyzje. Ci piłkarze mają obejrzeć mecz z Mołdawią z trybun
Adam Starszyński / Press Focus
Reprezentacja Polski w niedzielę zagra z Mołdawią w eliminacjach Euro 2024. Wiadomo już, dla których kadrowiczów zabraknie miejsca w składzie na to spotkanie.
Polscy piłkarze znów nie muszą się na nikogo oglądać. Jeśli wygrają Z Mołdawią i Czechami, to wywalczą awans do mistrzostw Europy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Pierwszy krok muszą wykonać w niedzielę. Michał Probierz pierwszą kartę odkrył podczas konferencji prasowej. Selekcjoner zapowiedział na niej, że przeciwko Mołdawii zagra Arkadiusz Milik.
Wiadomo też, kto na pewno nie pojawi się na boisku. Przemysław Langier z portalu "Goal.pl" podał, że w kadrze meczowej nie znajdą się Sebastian Walukiewicz i Bartłomiej Wdowik. Oznacza to, że przynajmniej na ławce pojawi się Bartosz Bereszyński, który ostatni mecz oglądał z trybun.
Walukiewicz był na ławce rezerwowych podczas czwartkowego meczu z Wyspami Owczymi. Wdowik także wtedy znalazł się poza kadrą. Piłkarz Jagiellonii na zgrupowanie przyjechał w trybie awaryjnym. Powołanie otrzymał po kontuzji Tymoteusza Puchacza.
Mecz Polska - Mołdawia rozpocznie się o 20:45. Na Meczykach przeprowadzimy z niego tekstową relację na żywo.

Przeczytaj również